Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai lányoknak nem lehet udvarolni, miért ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés

Egyszer felvettem egy lányt facebook-on és ismerkedni próbáltam vele,de olyan volt mintha ha a "falnak beszélnék" és utána jobbnak láttam ha hagyom a fenébe .De volt olyan is ,hogy nekem elég sok lány probált udvarolni,de vissza utasítotam öket ,mert nem szerettem és most sem szeretem,ha egy lány kezdeményezz.Több haveromnál is ez a helyzet ha udvarolnak akkor nem nagyon jön össze semmi.

A nagyon "okos" hozzászólásokat tartsátok meg magatoknak.


2011. nov. 17. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan lányokkal próbálkozol, akiknek nem jössz be, hiába udvarolsz, biztos rosszul választasz. Szerintem törődj bele, hogy manapság a lányok is kezdeményezhetnek, és miért ne, főleg hogy nagyon sok pasi a füle botját se hajlandó mozdítani a lány felé, még akkor se, ha oda van érte. Fogd fel úgy, hogy legalább biztosra tudod, hogy tetszel a lánynak, utána meg simán át tudod venni a férfias kezdeményezős szerepet.
2011. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyből térjrá a lényegre.Akar veled összejönni vagy nem.Sok szerencsét a csajozáshoz.Hány éves vagy?
2011. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
18
2011. nov. 17. 14:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Facebook-on ne próbálkozz, én is mindet lepattintom már csak elvből, mert milyen már.

2. Nem kell erőszakoskodni, ha látod nem megy, ne erőlködj!

3. Normális, érett lányokkal próbálkozz, akik nem hiszik azt, hogy ők szarták a spanyol viaszt.

4. Nem kell ajtóstul rontani a házba, előbb barátkozz, semmi több, aztán kialakul


Sok sikert!

2011. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam erőltetni,és barátkozással szoktam nyitni,bár azok a lányok elég erőszakosak voltak akik járni akartak velem,És köszönöm szépen a válaszokat
2011. nov. 17. 14:45
 6/9 anonim ***** válasza:

felejtsd el a számítógépet


élőben ismerkedj


lehet udvarolni, csak ez olyan mint a rádió adás. te adod a jelet, és ha a csaj nem fogja, akkor nem lesz a hallgatód.

sok állomás között választhat a hallgató.

2011. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de volt már olyan ,hogy élöbe is próbálkoztam,csak utána faképnél hagytak ott ahol voltam.
2011. nov. 17. 15:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Faképnél bizony, mint ahogyan te is lepattintottad a rád nyomulókat. Ez olyan, mint minden sport: adsz és kapsz is.
2011. nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,de én meg mondtam öszintén és egyenesen ,hogy nem kell nekem.
2011. nov. 17. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!