Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak barátkozni akar velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátkozni akar velem a lány pedig tudja hogy én többet érzek iránta. Lehet hogy azért akar barátkozni h jobban megismerjen és később talán mégis összejöjjünk?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Így akarja tudatni veled, hogy csak barát vagy neki. Ne foglalkozz vele sztem.
2011. nov. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Azért akar barátkozni, mert jól érzi magát veled, és sok lány imádja, ha több pasi bomlik utána, szereti ezt a helyzetet fenntartani, nagyon sokat dob az önbizalmán. Ismerek olyat is, aki semmit nem akar a fiútól, aki oda van érte, ha a srác el kezd csajozni, azonnal féltékenykedik.
2011. nov. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kizártnak tartom, ha most azt mondja hogy nem, és csak barát, az azért van mert az esélyt meg akarja hagyni. Azért van, mert 1.) nem akar megbántani ezért mondja, hogy legyetek barátok, 2.) jól esik neki, hogy loholsz utána ezért akar veled lenni.


Én inkább hagynám a dolgot.


27/n

2011. nov. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne erőlködj,törődj bele,hogy nem akar többet.
2011. nov. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha nem akar többet akkor nem , és később sem biztos, a barát zónába kerültél így elég nehéz
2011. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én csináltam már ilyet: húztam a dolgot, pontosan azért, hogy jobban megismerjem a srácot. Valami nem tetszett benne, és ezért akartam előbb megbizonyosodni arról, hogy okkal gyanakszom, vagy sem. Mert emígy tetszett.
2011. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!