Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! A barátom a legjobb barátnőmmel, meg lány haverjaival jár el bulizni.

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt, és együtt is élünk. (én 18 ő 21)

Én nem bánom, ha eljár bulizni, hiszen én is szoktam. Csak az a baj, hogy ő lányokkal, és igen, halál féltékeny vagyok azokra a lányokra, még a barátnőmre is. Próbáltam velük beszélni erről, de azt mondták, hogy most miért ne járhatnának el. Megbízom bennük teljesmértékben, de ez így akkor sem tetszik nekem. Főleg, hogy, ha én akarok elmenni vele bulizni akkor azt mondja, hogy velem 2be nem lehet bulizni mert unalmas vagyok.


2011. nov. 17. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:

azt írod hogy megbízol bennük de halál féltékeny vagy.. hát a 2 az nagyon nem passzol.. te miért nemmész el velük egyébként? te ismered őket, hogy mennyire megbízhatóak, ha egyikük sem adott rá okot hogy ne bízz benne akkor felesleges féltékenykedned.

amúgy miért csak 2esben lehetne elmenned bulizni vele? úgy nem akarsz,hogy jönnek a barátnőd is meg a többiek? max hozz el te is fiú havert aztán ennyi.

2011. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

azért mert egyszerűen megtiltják, hogy velük menjek

a másik meg, hogy mindig haverokkal megyünk el és én ezt már unom...azért vagyok féltékeny mert vele/ük elmegy kettesbe velem meg nem

2011. nov. 17. 13:30
 3/10 anonim ***** válasza:
hát nekem onnantól lenne gyanús, hogy megtiltják. kettesben persze nem olyan jó, mint nagy társasággal, de sztem gáz, h nem hív el. nem kellene ilyen fiatalon összebútorozni. ebbe fog megfulladni a dolog. kicsit élni akar a srác. nagyon fiatalok vagytok még ehhez az összeköltözősdihez.
2011. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A párod, élettársad azt mondja neked, hogy unalmas vagy, és megtiltja neked, hogy velük menj? Ez komoly? Most nem arról van szó, hogy megcsal, vagy sem, hanem, hogy egy kis tartásod legyen! Nem hiszem el, hogy van ember, aki eltűri, hogy a párja rendszeresen lerázza buliba menet, és ezt el is tűri. Egész konkrétan azt csinál veled, amit akar, te meg nézed. Simán lehet, hogy minden hétvégén dugja a barátnődet, aztán majd megtiltja, hogy kérdezősködj. Meg milyen barátnő az, amelyik így otthagy, mint járdán a kutyasz*rt? Ha ez nem fake, akkor sürgősen szedd ráncba magad, mert ez így számomra már a feldolgozhatatlan kategória.
2011. nov. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaj, de naiv vagy... gondolod, hogy a barátnőd még egyszer se próbált rámoccanni a pasidra, pláne, hogy egész biztos nem csak vizet iszogatnak a bulikon. Szinte 100%, hogy ha nem is rendszeresen, de átdöngölte már a barátnőidet, a legjobb barátnődet is beleértve. Meg ne haragudj, de baromi érett felfogásra vall a pasikád részéről, hogy veled unalmas bulizni... áhh, tuti, hogy keféli a barátnőidet:SSS
2011. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bunko a skac hagyd ott
2011. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

2 és fél év után nem tudom csak úgy ott hagyni, mert szeretem

Azért lakunk együtt mert én akartam otthonról elköltözni (családi okok miatt) és elég fura, de csak jobb lett a kapcsolatunk. Egyébként biztos vagyok benne, hogy nem csal meg vele, ugyanis óránként hívjuk 1mást, és mindig olyan helyre mennek ahol lehetőség sem lenne rá. Ezt honnan tudom? :o Onnan, hogy nem vagyok süket, meg ez így hülyén hangzik, de vannak rá tanúim, ezt ki zártam. Deee...félek, hogy most még nem, de egy kis idő után már többet érez az egyik a másik iránt. Most a bnőmet "dobjam" :o Én csak a lány ismerőseimmel járok bulizni, mert a fiú haverjaim rögtön ágyba akarnának vinni, amelyik pasinak meg van bnője, az ugyan abban a helyzetben van mint én. Ő egyszerűen nem engedi el velem...Mások csajai meg féltékenyek rám...Érdekes ezt az ő pasijaik megértik csak az enyém ilyen hülye?!

2011. nov. 17. 23:41
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja igen, szerintem egyáltalán nem korai, ha 18 évesen már nem a szüleimmel élek. Én nem az el kényeztetett miss p*** vagyok, aki(k) még 20 évesen is anyuci apuci pénzéből él, elissza, drogozza az agyát és fűvel fával lefekszik. Én még az a régimódi vagyok, vagyis normális.

Egyébként legtöbben féltékenyek rám mert megszabadultam a szülőktől :D és ez jó érzéssel tölt el.

2011. nov. 17. 23:44
 9/10 anonim válasza:
68%
Ne engedd h. levakarjanak... ja és biztos hogy nem csal meg 100%??? Sztem menj el utána egy buliba és meglátjuk mi lesz
2012. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdés régi, de akár mai is lehet.


Aki meg akar csalni, az meg is teszi. Ok, lehet, hogy nem csalt meg, de azzal, akivel összeköltöztem nem lehet unalmas számomra vagy miért vagyok vele. Mi az, hogy megtiltják, hogy velük menjél? A legjobb barátnőd és ezt engedi? Az lenne legalább tőle a legkevesebb, hogy ha te nem mehetsz, akkor ő sem megy. Azt még meg fogod kapni tőle, hogy ő csak arra kellett neked, hogy megszabadulj a szüleidtől és örülj, hogy egyáltalán nem kell otthon élned, szóval hagyd békén. Ne várd meg, míg ez megtörténik.


Korán kezdtétek az összeköltözést, de ettől még lehet jó, tarthat egy boldog életen át.


Hagyd ezt az pasit, állj a saját lábadra, költözz másik városba és hagyd a barátnődet is. Egyik sem érdemel meg téged.

2023. márc. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!