Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj a suliba aki szerintem azt se tudja hogy létezed de valahogy meg akakrok ismerkedni vele. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
menj neki véletlenül
2011. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne rögtön nála próbálkozz inkább ismerd meg a haverjait legyél egyikükkel jóba akitől nem tartasz és könnyebben barátkozol főleg ha pasi, aztán próbálj velük együtt menni bulizni vagy szórakozni és akkor pedig legyél vele kedves barátságos közvetlen, ha eddig eljutsz utána a csajon múlik mennyire jössz be neki...
2011. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szivesen mennék vele buliba de még általánosba járok xDD
2011. nov. 17. 15:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Korotok?
2011. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 12 ő aszem 13.xD szerintetek van valami eséjem? Am jófej csaj meg tök rendes is. xD persze az ismerősöm facebookon.de még sosem beszéltem vele. :/
2011. nov. 17. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt így elég nehéz megállapítani. privátban írd meg az msn címed, és akkor könnyebben tudunk beszélni.
2011. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
msn:robantos@hotmail.hu és kösz a segítséget
2011. nov. 18. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!