Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított, Mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított, Mit gondoltok az egészről? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
8 hónapig voltunk együtt, én egyetemre jöttem, ő otthon maradt. Ez volt az első ilyen hosszú és komoly kapcsolatunk mindkettőnknek. Azt mondta, hogy szeret de nem tudja hogy lehet ezt a távolságot bírni, hogy szeretethiánya van és fél attól, hogy megcsalna megbántana egy idő után, mert ha elhidegülünk vagy ilyesmi. Mondta, hogy ez volt neki az első komolyabb kapcsolata, és szokatlan volt, és hogy szabadságvágya van. Mit gondoltok erről az egészről? Sírt, és állította hogy szeret. Szerintetek igazat mondott? Próbálom úgy felfogni, örökre vége de mégis nehéz. Csak annyit akarnék tudni, hogy vajon megfogj bánni? Annyira bánt ez az egész...Mit gondoltok az egészről? 2 hónap volt távkapcsolat. Vagyis szinte kettő. 19L,F
2011. nov. 17. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hamar letudott téged.Ez nem volt szerelem.Csak próbálta kegyesen megfogalmazni a mondandóját...Nem fogja megbánni...
2011. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hű de kemény ezt olvasni :(
2011. nov. 17. 19:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elmúlt részéről a nagy szerelem. Ha neki ennyi idő után nem éri meg küzdeni... hagyd a francba.
2011. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én 15 vagyok, a barátom 19 ősszel ő is elment egyetemre, tőlem 250 km-re. Együtt vagyunk még mindig. Muszáj, mert szeretjük egymást. És nem fogjuk feladni.


Vagy nem hisz benne az volt barátnőd, hogy nem csalnád meg stb. Vagy nem látja értelmét. Vagy ez csak egy ürügy volt.

2011. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A barátja is írta, hogy neki azt mondta, hogy szeret, s nem érti s mintha ott lett volna a volt barátom s kérdezgette, hogy de én szeretem-e. Mondtam, hogy átlátszó...
2011. nov. 17. 19:16
 6/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, az egyetemista, ő a fiú. Én hoztam fel az egész témát, hogy akarja-e. Azt mondta, akarja de nem tudja ez-e a helyes döntés.
2011. nov. 17. 19:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Rájöttem én is, aztán h te vagy a lány :) De a helyzet ugyanaz.
2011. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Énis igy voltam , a volt barátom akart menni egyetemre , de én nem maradtam volna vele , hiszen az milyen kapcsolat? én nem biztam volna meg benne annyira , hogy folytassam a kapcsolatot , hiszen ő is fiubol van , és nem tudom , hogy mikor mit csinál , féltem volna , hogy megcsal , és jobbnak láttam volna, hogy vége legyen...
2011. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ez nem igazi érett szerelem a pasid részéről. Ha én szeretek valakit, rohadtul nem érdekel a távolság és eszembe se jutna az úgynevezett szabadságvágy. Felejtsd el, nagyon fiatal vagy még.
2011. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 15 vagyok, a barátom 19 ősszel ő is elment egyetemre, tőlem 250 km-re. Együtt vagyunk még mindig. Muszáj, mert szeretjük egymást. És nem fogjuk feladni.


Te se nagyon áltasd magad. A barátod egyetemista, te meg egy középiskolás, teljesen más körülményekkel, más problémákkal, más társasággal. Teljesen más benyomások érik a barátodat: új környezet, új csajok, pezsgés, bulik. Egy 19 éves fiatal pasi egészen biztos lehetsz benne, hogy nem fog egy életre melletted lekötni magát. A szerelem meg elillan gyorsan. Nagyon érett személyiség kell ahhoz, hogy a szerelem elmúltával is erős maradjon egy kapcsolat.

2011. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!