Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel, ha a volt barátommal találkozom a lakásán egy kis esti iszogatásra?

Figyelt kérdés
És mit gondoltok erről? Mindketten szinglik vagyunk, én nem tervezek semmit előre, majd alakul a kapcsolatunk. Annak is örülnék, ha csak barátok lennénk, de ha mindkettőnkben kialakulna több is, akkor lehetnénk egy pár is akár. Ez a jövő zenéje. De milyen rucit vegyek fel, ne túl extrát persze, de magassarkú még belefér?? Am meg farmer, meg egy csinibb(nem elegáns felső) natúr smink, kibontott vasalt haj?
2011. nov. 18. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Teljesen jó úgy,ahogyan leírtad.
2011. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És mit gondotok erről az egész szituról? Végül is semmi rosszat nem teszünk, nem?
2011. nov. 18. 14:32
 3/13 anonim válasza:

Sztem ha már egyszer együtt voltatok(és szakítottatok) nincs sok értelme taliznotok főleg nem iszogatni!

Szted csak beszélgetni akar pár üveg ital mellett??

2011. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem látok benne kivetnivalót. Ismeritek egymást, meg is bíztok egymásban, szinglik is vagytok és nekem az jön le, hogy akármennyire leplezed, szereted még őt.
2011. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Vagy-vagy. És kitudja, ha olyan hangulatom benne lehetek én is egy szeretkezésbe, de ha közlöm vele, h nem akarom nem erőszakolna meg. Ebben biztos vagyok.Am, akár hiszed, akár nem sztem inkább csak beszélgetni akar. A régi kapcsolatunk is azért romlott meg, mert a volt barátnőjét nem tudta elfelejteni. Viszont nem egy hű de nagy társasági ember. Bántani nem bántana, ez fix
2011. nov. 18. 14:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha tudod magadról,hogy nem fog érzelmileg megviselni, ha max egy numerára kellesz az exednek, utána pedig eldob, akkor csináld.
2011. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: igen még vannak halovány érzéseim, amik felerősödhetnek, de akár barátságba is fordulhatnak.
2011. nov. 18. 14:40
 8/13 anonim válasza:
Én nem hiszek abban hogy egy szakítás után akár barátok lehettek!Ami egyszer már tönkre ment annak volt vmi oka és az ugyan olyan soha nem lesz mint volt!Sztem egy kapcsolat olyan mint egy váza ha eltörik meg lehet ragasztani de ugyan olyan szép és egész soha nem lesz!Ez az én véleményem!
2011. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Én is jóban vagyok az exemmel, én azt ítélem el, aki nem tud baráti kapcsolatot ápolni az exeivel.

Magát járatja le,aki mindennek lehordja őket, elvégre ő volt vele. Szánalmas és buta emberek játszmája ez.

2011. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
randibugyit
2011. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!