Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket szokott a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket szokott a párotok valami kis aprósággal, ajándékkal meglepni (egy kis emlék, plüss, vicces ajándékok, stb)?

Figyelt kérdés
Ja és ha igen, akkor miket szoktatok kapni tőle?
2011. nov. 18. 19:37
1 2
 1/15 Tréfarépa ***** válasza:
Csipkés hálóingben jelenik meg .... hmmm ennél jobb nem kell
2011. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 RohanjElemér ***** válasza:
tripper
2011. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nálunk az az idő elmúlt hogy csak úgy meglepjen :)

de azért nagy ritkán meg lep valami csokival édességgel :)


L21

2011. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi. És te régebben mivel/mikkel lepted meg a barátodat?
2011. nov. 18. 19:46
 5/15 anonim ***** válasza:

én mindig ha láttam valami cuki szerelmes dolgot megvettem neki :) pl: pici macis szives kis bögre, amiben egy plüssmaci csücsül, vagy ha láttam valami jó kis szerelmes képeslapot akkor azt :)Vagy amikor kirándulni voltam vittem haza neki vicces boxernacit stb :) Sokkal több tőlem kapott "suvenirje" van mint nekem Tőle :)

De olyan is volt hogy szerelmes levelet írtam Neki :) Aminek mindennél jobban örült :)

2011. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyos :-) Hány évesek voltatok akkor?
2011. nov. 18. 19:52
 7/15 A kérdező kommentje:
amugy egy szép zöldet kaptál tőlem :-)
2011. nov. 18. 19:53
 8/15 anonim ***** válasza:

17 voltam mikor összejöttünk :) Ő 26 :) Mindig is én voltam a romantikusabb alkat, de szerencsére ez jó hatással volt rá, és kitudtam egy kicsit csalogatni belőle is :)

És már a 4. évet is átléptük :)


Köszike a zöldet :)


L21

2011. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
örülök hogy megtaláltad a nagy "Ő" t :) Remélem eggyütt maradtok mindig! Amugy ez nálunk is igy van, inkább én vagyok az a személy aki romantikusabb...
2011. nov. 18. 20:04
 10/15 anonim ***** válasza:

köszönjük, mi is reméljük :)

de szerintem ez a romantika érzet mindig is a nőknél fordul elő nagyobb szerepben :)

egyszer kétszer volt olyan, hogy elmentem fürödni náluk, és mire vissza értem mindent beterített gyertyákkal, mécsesekkel :) Nagyon örültem neki, de ahhoz hogy ezt megcsinálja kellett egy kicsit utalgatnom előtte ;) De ettől függetlenül nagyon jól esett :)

Ti mióta vagytok együtt? :) Korodat megkérdezhetem? :)

2011. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!