Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom túlreagálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom túlreagálni a dolgot, de mégis rossz emlék, ti mit tennétek? Tegnap volt egy fesztivál, ahova mentünk a baratommal.

Figyelt kérdés
volt termálfürdőzés is, én nem vittem fürdőruhát, azt hittem h fázni fogok, ha kijövök a vizből, aztan amikor ő be akart menni, nekem is megjött a kedvem és mondtam h megyek én is, a bugyim ugyis fekete, csipkés volt, meg egy hosszabb ing volt rajtam, nem nézte volna senki h miben vok, de ő mondta h nem kell vigyázni rá, mire én mondtam neki h nem is azért mennék be.. aztan végül ő sem ment.. rosszulesett h azt képzeli h majd ellenőrizgetem.. vagy forditott logikával az lehet h igazabol akart ott vkivel vmit, csak én " zavartam " volna? az már régen rossz.. és ezt nem tudom elképzelni egy olyan fiúról, aki abban a pólóban tud aludni, amiben előtte én aludtam, valamint még csak pár hónapja vagyunk együtt.. még minden okés.. tehát zavartam volna őt a csajozásban? pedig nem is csajozós, csak olyan hülyén jött ki a dolog, még az eső is esik, és igy duplán rossz a kedvem.. :(
2011. júl. 25. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
:D hülyeségen aggódsz!
2011. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
eleve nem fürdőznék fehér neműben. Szerintem inkább azzal volt a baja.
2011. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 napietus ***** válasza:
nem akarta, hogy égesd magad, ezért inkább ő sem ment, hogy ne az legyen, hogy nézed, ahogy ő jól elvan a vízben. ne aggódj a hülyeségen.
2011. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Jogosan aggódsz!
2011. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is ez hülyeség. Felejtsétek el mind a ketten. Te ezen aggódsz hogy csajozni akart ő meg gondolom azon hogy ellenőrizgetni akarod. Szerintem azt hiszi hogy nem bízol benne és mivel nem vittél fürdőruhát ő meg bele akart menni és erre kitaláltad hogy te még is bemész elég hülyén jött ki a dolog. (Bár szerintem inkább örülnie kellett volna hogy még is rászánod magad és bemész vele,de minden ember más.)
2011. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cseszed, miért kell mindjárt rosszra gondolni? Úristen! Arra gondolt, hogy nem akarsz kimaradni a dologból, ezért inkább fehérneműben mennél be a vízbe. Erre ő azt mondta, inkább ő sem fürdik, és ott marad veled, hogy ne lásson más fehérneműben. Erre te elkezdesz féltékenykedni? Miért van az, hogy egy nő, ha minden ok körülötte, azonnal elkezdi a drámát keresni? Egyszerűen sok nőhöz nem lehet eléggé jónak lenni, valamit mindig kitalálnak...
2011. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én se értem magam.. :(
2011. júl. 25. 12:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor ezért érdemes volt kérdést kiírni:)
2011. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!