Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasit nagyon elkapattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasit nagyon elkapattam és rosszul sült el a dolog, azt vissza lehet fordítani még a javamra vagy halott ügy?

Figyelt kérdés

Szóval túl kiszámítható voltam már az elejétől kezdve, mindent megadtam neki, mindig a legjobbat nyújtottam, látta hogy odáig vagyok érte. Így nyílt titok, hogy szerelmes lettem belé.

Viszont ez rosszul sült el, alul maradtam, ő nem szeretett meg úgy. Tudja, hogy bármit megtehet(nem megcsalásra gondoltam), egy kis nyalizás és már tárt karokkal fogadom vissza.

Szóval tudja, hogy biztos helye van, nem kell értem tennie.


Nos ezt még helyre tudom hozni? Pl. ha eltűnök, nem reagálok egyszer csak, ha keres, ha közömbös leszek, nem mutatom ki mennyire hiányzik? Ha jelentek neki egy kicsit is valamit, akkor fog utánam még kapálózni?


2011. nov. 18. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

ebben a témában naivnak érzem magam, de én hiszek abban (egyébként a tapasztalat is szokta ezt igazolni) hogy meg lehet beszélni a problémákat. ezt te milyen formában osztottad meg pároddal? hogy ez zavar stb..

más részt, egy kapcsolat kettőn áll. nyilván sz.ar lenne elveszíteni, de ha valami miatt nem működik, és ő nem akar változni, akkor vagy te fogadod el a dolgokat így, vagy változtatnod kell. mert magától nincs változás. tehát szerintem nem "halott ügy".

2011. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esélytelen.


A férfiak így mérik fel azt, hogy egy nő mennyire érett és mennyire intelligens. Ha könnyen kiszámítható, könnyen manipulálható a nő, akkor kevésbé. És ezt szerintem utólag nagyon nehéz megváltoztatni.

2011. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ohh,. dehogynem. De nem hisztiből! Állj elé, mondd, hogy eddig tartott a csicska része, neked ennyi kevés. Ne azt mondd , hogy sokat adtál. Azt, hogy ő keveset, NEKED kell TÖBB. És ezért most tovább keresgélsz, igazi férfi után. Egy hetet nem adok és már a büszkesége is idegesíteni fogja! (Tapasztalat. L28)
2011. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen én is így gondoltam kedves utolsó válaszadó! :)

Csak nektek vázoltam fel a helyzetet, ő azt fogja kapni, hogy nekem nem elég amit ő nyújt ebben a párkapcsolatban így nem pazarlom rá tovább az időmet...

Remélem tényleg bosszantani fogja egy idő után és érzékeli, hogy tenni is kell egy kapcsolatért!

2011. nov. 18. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!