Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenynek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés

Megadta a facebook jelszavát... akkor nézem amikor akarom...

de vannak felvetéseim h mi nem jó...

pl:

(1) multhéten felment nélkülem bulizni úgyhogy ezt nekem nem is mondta csak másnap... és érdekes módon másnak ráírt egy gyerek hogy ,, - szia :D mizujs ? :D " akiről tudom h mindíg ott van ahova barátnőm is ment...

(2) ennek a gyereknek a haverja ráírt épp pénteken amikor buli van h ,, írj ha vagy... fontos " (biztos össze akarja hozzni őket(gondolom én))

(3)Tegnap beszéltem bnőmmel face-en úgy volt h jön hozzám és erre ő ezt írta,, -Ne haragudj nem tudok menni mert apuval el kell majd mennünk...


de holnap le fogok menni olyan 11-12 fele és majd el mondok mindent.. :)


szeretlek ne haragudj kiicsm..


nagyon szeretleeek..!!! ♥♥♥"


2011. nov. 19. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Na az ilyen meleg fatőkűekhez nem vonzódnak a sajok. Arra jó vagy, hogy kibeszélje neked a vackait, de másra nem.
2011. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt nemértem... bővebben esetleg...
2011. nov. 19. 10:31
 3/6 tetro ***** válasza:
szerintem az hogy ellenőrzöd a facebookját magában is megér egy szakítást.
2011. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

miért??? ő volt kivácsi az enyémre akk már én is elkértem az övét....

de nem ez a lényeg benne... mert mi ezt megbeszéltük... nincs titkunk...

2011. nov. 19. 10:51
 5/6 tetro ***** válasza:
100%
titka mindenkinek van. azzal hitegetni magatokat, hogy nektek nincs, az naiv gőg. az pedig, hogy egymás leveleit olvassátok, az előre is vetíti a kapcsolat jövőjét.
2011. nov. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nah ebben már van valami... köszi
2011. nov. 23. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!