Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogy viseli, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy viseli, ha egy lány kezdeményezi a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Lányok, akik kezdeményeztek, miért teszitek? Fiúk, ti hogyan viselitek az ilyesmit? :) Mennyire lehet tartós egy ilyen kapcsolat?


21/F


2011. máj. 29. 01:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én jól viselném, mert ha én kezdeményeznék, tuti, hogy mindig leblokkolnék :P

19/F

2011. máj. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól viseltem:).

Haverom szomszédja volt egy nagyon szép lány,csak hozzám nagyon fiatal 17 éves volt én meg 25.Egyre többet beszélgettünk,elkísért ide-oda,végül már magától jött hozzám,reggel 7kor verte az ajtóm suli helyett.

Aztán már 7 éve együtt vagyunk,uh tartósnak nevezném.

Mai napig mondja,hogy az első pillanatban elhatározta,hogy övé leszek:).

2011. máj. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha hiszed, ha nem. Mindíg mi kezdeményezünk, csak ti nem veszitek észre és mi döntjük el mikor milyen kapcsolat lesz. Mi adjuk az első jeleket és ez a döntő !
2011. máj. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor ezért nem volt még senkim, mert nem tudom hogy kell "jeleket" küldözgetni... :D


20/l

2011. máj. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kellene pedig. Az egy fiú lány törvény, hogy akkor lehet a férfinek kezdeményeznie szóban ha kap jeleket ! Neten is vannak tippek valahol.
2011. máj. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért ez nem egészen így van, mindig kettőn áll a vásár.

Nálam is kezdeményezett már lány, de nekem nem kellett, úgyhogy nem lett semmi, hiába d"öntötte ő el", hogy itt kapcsi lesz... :D

És a férfi is kezdeményezhet mindenféle jel nélkül is, csak aztán vagy lesz belőle valami vagy nem.

Azért jó az előzetes jelküldés MINDKÉT részről, a szemezés, ilyesmi, mert akkor mindkét fél tudhatja előre, hogy itt lehet valami.

2011. máj. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy miután jeleket adott végül is te szúrtad el ? Vagy már nem kellett neki ?
2011. máj. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Nem, nem lehet. :D

De most komolyan úgy gondolod, hogy ha egy lány akar egy pasit és jeleket küld, akkor meg is kapja, ez tuti? A fiúnak nincs is beleszólása, saját akarata? Vagy tök mindegy neki, ha van egy ajánlkozó buksza akkor azt be kell vállalni?

Mindkettőnek akarni kell, na. Most tényleg nem nagyképűsködni akarok, de Istenem, mennyi csajt elküldtem már! Nem vagyok rá büszke, de egyszerűen nem jön be mindenki, akinek én bejövök, még ha egyedül vagyok is, ilyen egyszerű. Szerintem ez így normális.

2011. máj. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek!

A Férfi választ, a Nő dönt.

Ez ilyen pofon egyszerű, és így működik kb. a felegyenesedés óta.

Lehet, hogy tudatosan nem is vagyunk ezzel tisztában, és agyonbonyolítjuk a dolgokat, de attól ez még így működik.

2011. máj. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom mint az utolsó. :)
2011. máj. 29. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!