Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval... van egy csaj a suliban, akivel régebb óta ismerjük egymást, de most kezdett el igazán ,,érdekelni". Szemétség lenne rá nyomulnom, úgy hogy van pasija?:S (találkoztunk már kettesben, és tegnap írt,hogy jó lenne megint...)

Előre is köszi az értelmes-normális válaszokat! (Kritika is jöhet, de légyszi azt is normális hangnemben!)


2011. nov. 19. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem szemétség. Ne játssz vele, ha sikerül elvenned tőle, mi a garancia rá, hogy tőled nem fogja valaki más ugyanígy elvenni?
2011. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, mondjuk ezen már én is tűnődtem (igaz, elmondta, hogy a pasijával szakítottak a nyáron.)... de a másik oldal meg az, hogyha nem próbálom meg, akkor lehet,hogy életre bánni fogom...:S
2011. nov. 19. 16:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Más vélemény? Esetleg hasonló esetből adódóan tapasztalat?
2011. nov. 19. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én mindig úgy gondolkoztam, hogy azért nem nyomulok párkapcsolatban lévő lányra, mert ha nekem barátnőm lenne, én se örülnék, ha más udvarolgatni kezdene neki. Meg én mindig attól féltem, hogy az a lány, akit így el lehet szedni a barátjától, azt tőlem is el lehet majd szeretni. Ez az én véleményem, de már látom, hogy ezzel nagyon sokan fognak itt vitatkozni.
2011. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én ugyanolyan helyzetben vagyok mint te, csak nálunk fordítva vannak a nemek
2012. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!