Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne valami értelme?

Figyelt kérdés
Pár éve megismerten külföldön egy szlovén lányt. Akkor beleszerettem, és még máig is kitart ez az érzés. Azóta próbáltam itthon is csajozni, de visszahúz a szívem. Élőben néha beszélgettünk, meg face-en is, bár semmi komolyról.Most azon gondolkoztam, hogy megmondom neki. Ha elutasít,akkor talán elmegy az érzés. Abban az esetben, ha pozitiv választ kapnék, akkor meg annyira nincs messze. 17F
2011. nov. 19. 19:46
 1/2 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen mond meg neki, max elfelejted ha nem úgy lesz ahogy gondolod. Utána könnyebb más szép lányt keresni.Ha meg ő is szeretné akkor meg hajrá.
2011. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 wiWell ***** válasza:

Minden bizonyosság jobb, mint a bizonytalanság.

Mondd el neki, aztán tudni fogod merre hány óra.

2011. nov. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!