Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érezzük úgy, hogy vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érezzük úgy, hogy vége van a világnak, hogy semminek sincs értelme, ha véget ér egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Hogy lehet ezt túlélni sokadjára? Mi az ami sokadjára is motiválja az embert?


Eddig a negyedik szakításomon vagyok túl, és nagyon fáj, hogy mindig ugyanaz a vége.


Egyre kevésbé hiszek abban, hogy találok valakit, aki mellett leélhetném az életemet.


Bárcsak egyszerűbb lenne az élet. Össze vagyok zavarodva, menekülnék az emlékekbe, és örökre a jó pillanatokban maradnék, nem kéne szembenéznem azzal, hogy alapjában véve mennyire szar az élet. :(


Utálom a szakításokat.:(


2011. nov. 12. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

nekem nem volt még egy szakításom se.....csak azt ne mond hogy irigyelsz.



NAUGYE!

2011. nov. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sokat kell szenvedni ahhoz, hogy célba érj.:)
2011. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem mindenki ér célba sajnos...:(
2011. nov. 13. 00:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi motivál? A remény és annak a tudata, hogy nálam sokkal hm... "kevésbé jó" fiúknak is van barátnőjük. Egyszerű ez, csak meg kell tanulnod elfogadni, hogy nem feltétlen találod meg elsőre azt, akire szükséged van.

20/F

2011. nov. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Én már 3 szakításon vagyok túl, de mind a 3 után nagyon boldog voltam :D Egyszer még örömtáncot is jártam hehe. 21L
2011. nov. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Áááh.. szarul esik de gondold el hogy van ok hogy vége.. nem vagyoktok egymáshoz illőek..mindenkinek eljön a megfelelő.. Nekem valaki ezt mondta: ,,A lányok/fiúk és a busz után nem kell futni!Jön másik,, Fel a fejjel :)


15/F

2011. nov. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha az egész életünket, minden gondolatunkat a másikra alapozzuk, akkor ha vége, akkor nincs értelme a világnak ezt érezzük


viszont ha a párunk mellett önmegvalósításra is törekszünk, tehát ki tud elégíteni valami hobbink, vagy sport, vagy bármi amit szeretünk, akkor mindez segít felállni, ha a párunk lelépett.


és ez utóbbi az egészséges hozáállás.

2011. nov. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert addig a párod jelentette a mindent.
2011. nov. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nagyon rossz egy szakítás főleg akkor ha fülig szerelmes is voltál. Biológiai oka az, hogy ha szerelmes vagy és elhagy a párod a szerotonin szinted megváltozik már nem emléxem nő vagy csökken de ez okozza a szorongást félelmet kétségbeesést melankóliát. Ilyenkor ha nincs célod vagy támaszd nagyon depis tud lenni az ember. Bármi is történjen tovább kell lépni mihamarabb és új embert kell keresni. Én 20 éves koromra már 3 emberbe lettem szerelmes az első kettő elhagyott a harmadik meg mostanában van és őszintén nemigazán foglalkozik velem.


De teljesen mindeggy mi van tovább kell menni és megtalálni a boldogságot:)

2011. nov. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 David82 ***** válasza:

"Egyre kevésbé hiszek abban, hogy találok valakit, aki mellett leélhetném az életemet."


Most más világ van, mint régen, azt mondják, nem jellemzőek a tartós kapcsolatok, és ez így is van. A hűség oda-vissza nagyon ritkán működik. A másik dolog, hogy szerintem nem érdemes szerelmes lenni, mert az mindig kellemetlenül végződik. Én amikor elkezdek csajozni, és észreveszem, hogy kezd kigyulladni bennem a szerelem lángja, akkor egyszerűen elfojtom ezt az érzést, eloltom a tüzét, hogy ne alakuljon ki. Szar dolog, de mindig arra gondolok, hogy majd az élet utáni életben szabadabbak leszünk.

2013. febr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!