Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Hogy szerezhetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Hogy szerezhetném meg, vagy tehetném túl magam a dolgokon?

Figyelt kérdés
Még nyáron elmondtam A lánynak, hogy érzek iránta. Az elmúlt időszakban hiába próbálkozok más lányokkal, nem jutok semmire, mert még mindig ő kell nekem. Állítólag nem vagyok az esete...legyünk barátok blabla... Ez nekem nagyon rosszul esik, bármennyire is adom a jópofát. Egyszerűen mindenkiben őt keresem.
2011. nov. 20. 01:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ő nem szeretné a dolgot, akkor el kell fogadnod a döntését. Ha tovább erőltetnéd, akkor valószínűleg még a barátságát is elvesztenéd, amit bizonyára nem szeretnél. Adj egy kis időt magadnak, nem kell rögtön más lányokat keresned. Egyszerűen próbáld megérteni, hogy neki így a jó.
2011. nov. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!