Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, szerintetek érdeklem Őt?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve ismerek, egy velem egykorú lányt..mivel kicsit messze lakik tőlem, ezért inkább neten beszélgetünk, nagyon jól megvagyunk. Azonban, az utóbbi időben, azt vettem észre, hogy egyre többet keres, vagyis ő ír rám először...rengeteget beszélünk, már elmondtuk hogy milyen jó lenne már valaki, aki megért, elmondja a problémáit...

Sajnos, nem nagyon merek vele kezdeményezni, mert egy jó barátomnak tartom, és volt már ilyen hogy randiztunk és úgy valahogy nem ment a dolog, vele meg is szakadt a kapcsolatom. Tehát, ettől félek hogy elveszíteném..de akkor is, bennem van, hogy mi van akkor ha Ő az igazi? Hagyjam elmenni..? Talán egy picit többet is érzek.

Hamarosan elmegyünk korizni, legalább is azt mondta hogy majd megtanít :) Valami tanács oda?

Illetve lányok, csak azért írtok rá először a fiúra mert érdekel titeket?


mindketten 18 évesek vagyunk.


2011. nov. 20. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én csak akkor írok valakinek magamtól, ha igazán érdekel, hogy mi van vele.


Én azt mondom, hívd el sétálni, és mondd el mit érzel, szépen, kedvesen bevezetve. Mondd el azt is, hogy féltél, hogy amennyiben nem kölcsönös elveszted és ezt nem akarod. Meg fogja így érteni, de szerintem abszolút kölcsönös.


23/N

2011. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem én, csak az a baj, hogy multkor miután találkoztunk, elhivott egy buliba ahová én nem tudtam elmenni. Utána közölte hogy összejött ott valakivel..igaz, kb 1 hétig voltak együtt, de akkor is....?
2011. nov. 20. 18:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is szépen, bevezetve mondd el neki, mert ha most nem később még nehezebb lesz... Amúgy nekem van egy fiúbarátom, sőt ő az egyik legjobb fiúbarátom, több mint 10 éve ismerem és több mint 2 éve tudom hogy ő többet is szeretne/szeretett volna, de nem változott semmi. Hajrá! Amúgy ez csak ilyen megnyugtatás szerűség akart lenni, mert szerintem ő is többet érez.
2011. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2011. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát, köszi :)
2011. nov. 21. 18:06
 6/14 A kérdező kommentje:
de még mindig nem tudom...ájj, finoman ma megpróbálom rávezetni hogy menjünk el valahova szombaton és ott majd megbeszéljük...vagy itt. hiányzik...
2011. nov. 21. 18:07
 7/14 anonim ***** válasza:

ez tipikusan a lányokra jellemző, hogy csak akkor írnak maguktól egy fiúra, ha gondolnak rá vagyis komolyabban vonzódnak hozzá


szerintem jó esélyed van, ne félj meglépni, tényleg lehet, hogy ti jól meglennétek egy párkapcsolatban is akár


sok sikert nektek!

2011. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak azért mondja azt a kapcsolatot, hogy féltékennyé tegyen és ezzel azt akarta mondani h jobb ha sietsz,nem vár örökké...és tuti h meresztett szemmel várja h mikor lépsz már fel h rád írjon :D odavan érted ember...
2011. nov. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp lépj! Mire vársz? Ha elutasít ez van, de legalább megpróbáltad!
2011. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

hétvégén találkozunk...


de mindig olyanokat irogat, hogy mondom neki hogy randim lesz a matektanárral, erre írja hogy nemhogy lecserélném rá...de akkor is féltem a barátságunk. :/

2011. nov. 23. 06:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!