Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért "zavarja"ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért "zavarja"ennyire a barátomat, ha csókolózás közben néha-néha kinyitom a szemem?

Figyelt kérdés

Tegnap 'csókolóztam' a barátommal,épp,hogy egy hete vagyunk együtt..

Aztán amikor csókolóztunk,nem bírtam megállni,hogy ne leskelődjek és ne nézzem meg,hogy neki csukva van-e a szeme.:P De mikor kinyitottam a szemem,láttam,hogy résnyire nyitva volt a szeme,és abbahagyta,majd rám szólt,hogy csukjam be a szemem,mert így illik..:D


Aztán kicsit később,mikor hajolt hozzám,hogy csókot adjon,lehunytam a szemem,és utána egy pillanatra megint kinyitottam,mosolygott és abbahagyta. Fogalmam sincs,hogy miért zavarja ennyire..:D Én mikor kinyitottam a szemem 1-1 pillanatra,őt néztem,nem az utcát,meg a járókelőket.:D


2011. nov. 20. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én barátnőmet is zavarja, annyi az egész szerintem, hogy zavarba jön, nem szereti, ha nézik. Amolyan ösztönös dolog.
2011. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert az jobb! Nyitott szemmel olyan durva. Bámulod mikor csókolozol?
2011. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

:) szégyenlős?

csókot én is nyitott szemmel adok, viszont csókolozni csukottal szoktam, bár néha én is leskelődöm :D

2011. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 atilis ***** válasza:
Puncinyalásnál is van ilyen szabály?
2011. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hm....csak úgy zavarhatja, ha neki is nyitva van....akkor meg? :D

Ö is megszegi....

2011. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De én csak 1-2x pillantok fel,mikor leakarnám hunyni a szemem, ő abbahagyja a csókolózást és rám szól.:D Jó gondolom azért van még mindig résnyire nyitva a szeme,mert egyszer eljátszottam,hogy kinyitottam a szemem,hogy rápillantsak egyszer de áá..:D
2011. nov. 20. 21:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézd Kérdező nem direkt figyel. Velem is előfordult, hogy a voltbarátnőm nyitott szemmel csókolozott velem. Akár hiszed akár nem, de én éreztem hogy nyitva a szeme! Tudod az ember képében vagy mikor csókolozol:)
2011. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:D De én is megéreztem,hogy most kikel nyitnom a szeme,hogy neki csukva van-e :D
2011. nov. 20. 22:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugye, hogy érezted?XD Tessék most már tudsz mindent.
2011. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
XDD
2011. nov. 20. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!