Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja a barátnőm, hogy járják bunyózni?

Figyelt kérdés
Közölte velem, ha ezt nem teszem el fog hagyni mert nem vagyok igazi férfi. És ezt egy aranyos kedves érett 30 éves lány teszi velem.
2011. nov. 20. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 30 évesen még lány és nem nő, akkor kuka. Leírásod alapján kuka. Az ilyen nőket MINDIG kukázni kell. Ne aggódj, többen vannak a nők majdnem 10%-kal, mint a férfiak, szóval jut még csaj neked.
2011. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felejtsd el. Ha emiatt elhagyna, akkor nem szeret. Ha esteleg egy 14éves kislány mondana ilyet, még megérteném. De elvileg 30évesen egy érett nő.

Igen, iszonyat szexi tud lenni, ha egy pasi (jól) bunyózik, és is imádom nézni a barátomat judozás közben. De soha nem mondanék neki ilyet. Különben is? Én pl. ugy vagyok vele, hogy féltem minden egyes alkalommal. Ő arra nem gondol, hogy megsérülhetsz? Nem félt?

Nem írtad, hogy mióta vagytok együtt, de érdekes a dolog :/

Sajnálom, hogy így áll hozzád, de attól, hogy nem akart verekedni, még igazi férfi vagy:) Bizonyítsd be ezt annak a lánynak, aki tényleg szeret téged. :)

18/L

2011. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt a nőt már buktad, most csak kitalált valami indokot hogy mivel dobjon. Ha bunyóznál akkor meg megkapnád hogy kigyúrt állat vagy és nem vagy vele gyengéd.
2011. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És amíg edzésen leszel, ő hol lesz és kivel? Hanyagold, mert bohóc leszel mellette!
2011. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 atilis ***** válasza:
Sportolni jó, de csak ha van hozzá kedved, és persze olyat, amilyet te szeretnél. Én egy lányért sem veretném meg magam. A következő kérése majd az lesz, hogy azt és azt verd már meg ha szeretsz.
2011. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
üsd meg jó keményen. bizonyítsd be hogy igazi férfi vagy!
2011. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyomd be neki hátulról tövig, és miközben hajtod mint rőzseszedő öreg néni a rokkát, üsd, ahogy tudod.

Ha ettől nem fog férfinak tartani, akkor semmitől.

2011. nov. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22:34-es jól mondja... hagyd ott a francba nem szeret az aki ilyet mond,hogy el hagy ha ezt azt nem teszed meg..és még "érett"nek nevezed":S pff
2011. nov. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert egy hülye nem normális p.csa. Miért nem verted jó meg. Az ilyen pasikat úgysem hagyják el soha.
2011. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!