Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem a barátnőm? Flegmázik!

Figyelt kérdés

Hívtam ma is hogy át jön e, mondta hogy nem, akkor kérdeztem a holnapot, mondtam neki hogy hívjon fel, mondta hogy oké. Erre írtam neki,hogy na arra kíváncsi leszek, erre megsértődött. Kérdeztem hogy miért flegmázik, meg hogy most megvan neki és azért is ilyen. Elegem van hogy szerintem elhanyagol, hogy hétfőn is a haverjával volt 1 órát,már ez sem tetszett, meg hogy nem engedem egyedül bulizni, ilyen kis nyavalyák miatt veszünk össze mindig.

Mi a megoldás?

18F a csajom 16.


2011. nov. 17. 21:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
81%
unalmas vagy és rádunt
2011. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Inkább te vagy flegma. Milyen válasz arra, hogy majd felhív, hogy "na, arra kíváncsi leszek". Meg miért ne lehetne 1órát(!!!!) valakivel, aki nem te vagy? És miért ne bulizhatna egyedül? Én se tűrném, hogy megtilts nekem dolgokat, ki vagy te, az apja? 20/L
2011. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem,de akkor is! Ide jövök miatta anyámhoz(a szüleim elváltak), erre ő más sráccal (a volt o.társával) találkozgat.

És azért nem mehet egyedül bulizni,mert ha kicsit iszik vagy valami,nehogy megcsaljon.

2011. nov. 17. 21:58
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát te buta vagy. Hagyd ott a csajt és vegyél egy kecskét. Gumiból.
2011. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
53%

Mi az ,hogy nem engeded neki ,hogy egyedül bulizzon?


Mit képzelsz magadról te kis takony?

2011. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
:D gyerekek :)
2011. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
a nem engeded bulizni nem kis nyavalya, én pl sosem mentem a barátommal (aki most már a férjem ) egy buliba.....úgy nem lehet felszabadulva pörögni ha mindig rajtam lóg egy pasi...
2011. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
lool :D mert így gondolkozol :D am meg ha meg akar csalni nem kell buliba mennie egyedül :D csak hagy neki egy kis teret és majd akkor nemfog ő sem flegmázni xD
2011. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
kicsi a farkad az a baja
2011. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3%

Senki nem veszi észre,h mekkora fail a kérdés? xd

Először azt kérdezi,h mért ilyen a BARÁTNŐM,uttánna egy fiúról beszél és a lezárás a kedvencem: 18F a csajom

Fiu a csajod??? WTF??? xd

2011. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!