Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok, nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Szerelmes vagyok, nem tudom elfelejteni. Mit tegyek hogy az enyém legyen?

Figyelt kérdés
A történet hosszú és bonyolult. A lényeg, hogy van egy fiú, akibe bele szerettem. Lassan 4 hónapja tart ez, az egész csak egy szex kapcsolatnek indult. Nekem több lett, ÉRZEM, TUDOM, hogy neki is több, de valamiért nem akar velem együtt lenni. Elmondtam neki hogy szeretem, nem lépett semmit, most járok 2 hete egy másik fiúval, végül is azért h felejtesek. De rossz ha más hozzám ér, olyan mintha megcsalnám, pedig nem járunk. Ez igy nekem nem fog menni, nekem ő kell. Mit tegyek hogy ettül leheesek avval akit szeretek ? 19/L, ő 25/F
2011. nov. 21. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő megmondta,hogy nem akar veled lenni,szóval nem tudsz mit tenni...
2011. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne kényszerítsd! Ha akar vmi majd keresni fog...
2011. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!