Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytlenül szerelmes vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytlenül szerelmes vagyok.. (? )

Figyelt kérdés

és pláne most hogy közelednek az ünnepek egyre rosszabbul érzem magam(tévéböl is kezdenek jönni a reklámok,akárhova bemegyek már készülnek az ünnepre,teljesen fel van diszitve a város is)

Persze ott lesz a család meg minden de igy is mindig ő jár a fejemben és sztem az ünnepek alatt ez mégjobban fel fog erősödni.

hogy tudnám legjobban elterelni a gondolataimat? félek hogy sehogy


2011. nov. 22. 11:48
 1/7 komasa ***** válasza:
Az ünnepek környékén sokkal jobban előjön a magány érzése. Hiába van ott a család, azért az ember egy párra vágyik. Az megoldás lehet, hogy a lehető legtöbb időt töltöd a családoddal, barátaiddal, hogy terelődjenek a gondolataid.
2011. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban. :)


Én is így vagyok, most szakított velem a barátom, és én nagyon szeretem őt. :( Ő volt nekem az első, ő vette el a szüzességemet is. :(


Nagyon szeretem, de ő nem, és nagyon rossz velem azóta, hogy szakított. :(


Nagyon rossz a kedvem.


22L

2011. nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, a karácsony egy hazug, képmutató anyagias ünnep, ami sosem a szeretetről és az összetartozásról szólt, hanem az egyház hatalmának növeléséről, újabban pedig a profitról. Csak azt hiszed, hogy ilyenkor boldog vagy, pedig csak azt sulykolják beléd, hogy vegyél drága dolgokat, mert ez a boldogság.

Ha van családod, akkor töltsd velük az "ünnepet" egyél, pihenjél és ne görcsölj azon, hogy nem lesz senkid.

2011. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ma 13:18 - a hanuka jobb, mi?
2011. nov. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tanulj helyettem val.számot, én így fogom elnyomni ezt az érzést...
2011. nov. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bocs de az utolsót nem értem
2011. nov. 22. 13:49
 7/7 anonim ***** válasza:

"ma 13:18 - a hanuka jobb, mi?"


Nem tudom, nem vagyok zsidó, de te biztos jobban tudod metéltkém.

Mi van, talán kereskedő vagy?

2011. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!