Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig csak az MSN? Fiúk mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig csak az MSN? Fiúk mit szóltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 éve vagyunk együtt barátommal. Ő 24, én 21 éves vagyok. Ő dolgozik, én tanulok. Általában fél 4-4 felé ér haza, egyből gép bekapcs és netezés/játék mellett ha gépen nem, akkor az Iphone-ján egyfolytában msn-ezik. De annyira egyfolytában, hogy a wc-be, fürdőbe is magával viszi. És szerinte én vagyok a hisztis,féltékenykedős és túlreagálom ezt az egészet,de fogalmam sincs kikkel beszél ilyenkor! Hiába mondja hogy az öccse, unokaöccse az, nem tudom elhinni, mert tudom hogy lányok is vannak az msn-es listáján. És ez megőrjít, ez az állandó msn-ezés...velem nem foglalkozik ennyit :( Szerinte csak azért nem,mert nem kérdezem arról ami őt érdekli (számítógépes dolgok,játékkal kapcsolatosak),pedig ez nem igaz...régebben egy szót nem tudtam ezekről a dolgokról és most karácsonyra én rendelem neki az új COOLER ARCTIC Accelero Xtreme Plus II-t...gondolom nem sok lány tudja miről van szó. De ő ezt nem képes beismerni, szerinte ez a minimum hogy én ezt ismerem és azt is hogy kijött a Battlefield 3 meg az Assassin's Creednek is az újabb része. Én a környezetemben 1 db lányt SEM ismerek, akik tudnák hogy ezek a dolgok mit jelentek, de a pasim szerint még mindig nem vagyok elég érdeklődő az ő "hobbijával" szemben. Meg hogy MSN-en sokkal érdeklődőbbek a többiek vele szemben. És ilyenkor akadok ki és kezdek el kiabálni hogy NEM ők élnek vele 2 éve és nem ők találkoznak vele minden nap, MSN-en keresztül könnyű jópofizni. És persze mindig én jövök ki ebből rosszul...


Ti hogy látjátok a helyzetet? Fiúk véleményére is kíváncsi lennék (főleg gamer-ekre :P).


2011. nov. 22. 17:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

1. Ő ezt szemrehányásként mondja neked? Mert sztem egyáltalán nem baj, ha nem érdeklődsz minden hobbija iránt.

2. Miért nem hiszel neki, amikor azt mondja, h az (unoka)öccsével beszélget?

3. Ha mégis lányokkal beszélne, akkor mi van? A beszélgetés tudtommal nem megcsalás.

2011. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1. igen,szemrehányásként...

2. az önbizalomhiányom okolnám ezért azt hiszem

3. mert félek hogy mást is akarnak tőle...a 2. pontból következik a 3. pont

2011. nov. 22. 17:09
 3/18 anonim ***** válasza:
Akkor mindketten hunyók vagytok. Ő azért, mert elvárja tőled, h ami őt érdekli, az érdekeljen téged is, te pedig azért, mert nem bízol meg benne.
2011. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 WhiteLabel ***** válasza:

hátőő, nekem msn em sincs:D

De nem hinném hogy bármiféle okod lenne féltékenykedésre, de azért nem ártana kirángatni a hülyegyereket az életbe.

Az az igazság hogy ezek az izék, amiket le írtál, fiú létemre, és sem tudom hogy mik is pontosan, Battlefieldet tudom hogy valami lövöldözős cucc.

2011. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 netzsaru ***** válasza:
100%

Én igazából csak azért játszok/dolgozok (hobbi szinten :D) a gépen mert nincs más dolgom, de ha lenne barátnőm, akkor megváltozna a helyzet, mert más élni az életet egyfolytában a virtuális világban, de azért ki kell szakadni belőle néha. Aki szeretne barátnőt az meg tudja becsülni, és jobban ragaszkodik hozzá egy este/beszélgetés-re mint msn-re. Én így látom lehet másoknak más véleménye van, el kell fogadni.

Sok szerencsét, remélem segítettem.

2011. nov. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudom is sajnos, hogy ez az egyik legnagyobb hibám. Amikor összejöttünk azt hittem hogy ez idővel elmúlik, mert előttem 3 évig járt egy lánnyal és azzal a lánnyal mindig összemértem magam (tudat alatt) és mindenben meg akartam felelni. De nem csak az volt a gond úgy néz ki...
2011. nov. 22. 17:14
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj azzal hogy játszik, ha téged nem érdekelnek a számítógépes játékok, akkor nem kell vele foglalkoznod, nem erőltetheti rád a hobbiját, ez röhejes!

Az msn miatt én nem aggódnék.


Hát nálam a nő mindig üti a játékot szóval ilyen téren nem tudom elképzelni a pasid, én aktív gamer voltam, napi minimum 4-8 óra ha van szabadidőm 36 óráztam, de amint megismertem 1 lányt abbahagytam!


Szerintem kérdezd meg hogy most mi a fontosabb 1 játék ami most jött ki vagy te, persze ez elég sarokba szorítás, aminek rossz vége is lehet, de jobb tisztázni, a pasidnak az kéne hogy rangsoroljon soha nem árt !

Én rangsorom: Nő>Tanulás>Valami sport> rajzolás,olvasás játék.


Sajnos ismerek ilyen srácokat, akik ilyen fanatikusok, na de nekik nincs is barátnőjük!

2011. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk ő nagy gép/játékb*zi, úgyhogy olyat már nem is várok el tőle, hogy mindig velem foglalkozzon,mert az hülyeség is lenne, meg amíg ő játszik én is netezek, vagy olvasok...szóval addig elvagyok. De mondjuk értékelném, ha le bírna szakadni az MSN-ről...de már szólni se akarok,mert nem akarom hogy megint én legyek a "gonosz".
2011. nov. 22. 17:18
 9/18 A kérdező kommentje:
Manocsak: választás elé nem akarom állítani,mert nem nagyon fair, meg úgyis csak egy újabb hisztimnek gondolná. Én se vagyok 100% kisangyal, nekem is vannak rosszabb napjaim, ami ugye együttélésnél jobban kijön,de amit lehet,én próbálok megtenni érte. Pl hazajön és behozom neki a vacsorát,aztán elmosogatok, teát főzök, csokit hozok..lehet hogy az ab aj hogy túl jó sora van és nem is tud róla?! :S
2011. nov. 22. 17:21
 10/18 anonim ***** válasza:

Őszintén, embere válogatja, ha nekem ilyet csinálna a csajom, én szobrot állítanák neki!


MINDEN NAP!

2011. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!