Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk válaszolnátok . (? )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk válaszolnátok . (? ) Lányok mit szóltok ti ehhez (? )

Figyelt kérdés

16 hónapig voltunk együtt a párommal és pont karácsonykor szakítottam vele! Ők is és mi is jól állunk anyagilag és nagyon nagy egyet értés volt köztünk!Mind kettőnknek van saját kocsija stb,szóval nem a pénz miatt voltam vele/volt velem!! (Ezt nem mondhatja senki) Azért szakítottam vele,mert haza vitt egy rossz kisqrvát,akinek nem volt hol laknia!! Egy hajléktalan,pénzéhes,csak a jó kocsi a pénz érdekli és semmi más! Egyik fiú ágyából kiszáll és bele fekszik a másikéba,mert különben az utcán feküdne a saját családjának nem kell a viselkedése miatt! Megtudtam és szakítottam a párommal,akit nagyon szeretek még mai napig is!! A kisqrva már ott is lakik! Volt párom kocsijáról már úgy nyilatkozik,hogy hamarosan az övé, STB!!!

Miért kell ilyet csinálni?? Mivel jobb egy ilyen szétbaszott lány?? Az iskolájába nem volt olyan pasi aki nem ment volna rajta végig,amelyiknek van kocsija ... !!

Fiúk miért a qrvák érnek nektek többet?? Ők miért tudnak érvényesülni veletek szemben??


18/L ( volt párom 21/F)


2011. febr. 19. 22:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Uristen te szegeny! Sajnalom, de ha a baratod ilyenbe belement, mi az, hogy oadvitt egy lanyt, megha hajlektalan is is elmeltileg segiteni akart, amikor veled van???????????

Leesett az allam, jobb lesz neked nelkule, mert ekkora egy pofatlansagot, remelem a kis kurv@ jol lehuzza anyagilag es lelep, te meg probald meg valahogy elfelejteni.:(((( 27/N

2011. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
beszélgettünk párnapja telefonon a volt párommal!! Azt mondta,hogy soha nem fog elhagyni és hiányzom neki és nagyon szeret! És mondja,hogy a lány követelőzik,hogy menni akar vacsorázni meg,hogy hova viszi meg ilyenek! Nagyon fáj :'( Egy ilyen kis qrva miatt nem vagyok boldog! Elvette az életem egyik részét !!! :'(:'(
2011. febr. 19. 22:06
 3/17 anonim ***** válasza:
El kellett volna menned és kitépni szálanként a haját, Te sem lehetsz egy kitartó fajta
2011. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha az úriember olyan hülye,hogy nem dobja ki,akkor szenvedjen vele és ne mondja,hogy szeret mert nem igaz...
2011. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én fiú vagyok,de a krvákat semmibe veszem! :)

Én a mostani párommal nagyon megvagyok elégedve.

Aranyos kiscsaj,egyszerűen ímádom!:)

Nagyon sajnálom,hogy ilyen a párod,hogy ha szeretne,akkor visszamenne hozzád!

Mond neki ezt:"Ha tényleg ennyit jelentek számodra,dobd el azt a lányt és gyere el értem!".

Remélem segíthettem valahogy!

Sok szerencsét kívánok a párod visszaszerzéséhez!

F/17

2011. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sajnálom, ami történt, jó hülye a volt párod, és nem különösebben tisztelt téged, ha a megkérdezésed nélkül ilyet tett, még ha eleinte nem is volt tényleg hátsó szándéka a lánnyal, és tényleg csak segíteni akart neki. Persze, nem is merjük a történetet a srác szemszögéből, de ilyet akkor sem csinálnék olyan háta mögött, akit szeretek.

Te sajnos csak annyit tehetsz, hogy túllépsz a dolgon,, ha exed inkább a másik csaj mellett döntött, viselje e következményeit és reménykedj, hogy pokolian hiányzol neki és megbánja a dolgot, de a helyedben megpróbálnám elfelejteni, és egy olyat keresnék, akinek józanabb gondolkodása van ennél.

2011. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kitartó vagyok drága válasz adó! Karácsony óta győzködöm,hogy szeretem mi már jövőre nézve terveztünk stb!! Amikor pedig megkérdeztem tőle,hogy ő most mit szeretne tőlem annyit mondott : nem tudom!csak azt,hogy nagyon szeretlek és nagyon hiányzol és soha nem foglak elfelejteni!!! De nem könyöröghetek a végsőkig!
2011. febr. 19. 22:12
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mar irtam, de meg mindig nem fer a fejembe, ha belegondolok forr a verem, mi az, hogy odavitte? MIert? Dobja ki, ha teged szeret, de akkor is a teny, hogy ODAVITTE!

Valoszinuleg azert vagyok ilyen indulatos, mert van egy no, aki hivogatja a pasim, ejszaka kozepen, h korhazbol nem tud hazamenni, es menjen erte, hat az agyam eldobom, persze baratom nem megy, de egyszer en megtepem azt a csajt, hat ezek a tipusu nok megis mit kepzelnek?????

Kerdi pasimtol ki kohog a hatterben, mondja h en (elettars), hat nem sul le a keperol a bor? UUUUUURRGGGH!!!!! Tovabbra is hiszem, hogy ha ez igy egyszer megtortenhetett, akkor felejsd el a fiut, mert mi a garancia, hogy megegyszer megtortenhessen?

2011. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jah és még annyit: nem alacsonyodom le egy szánalmas qrva szintjére,hogy megtépjen,nem piszkítom én be vele a kezem!! Ám is rendőr tanonc vagyok,nem kell a balhé!! S egy qrva miatt nem vesztem el az álmom!!
2011. febr. 19. 22:15
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még ha vissza is akarja magát könyörögni a pasid ne hagyd. Mi a garancia, hogy nem lesz más csaj is?


A kisqákkal kapcsolatban:

Az akkori pasim ráhajtott egy csajra, de aztán nem foglalkozott vele. Nem ment el a vele megbeszélt randira.

Ezek után a kis ribi odajött a lakásomhoz és nekem panszkodott milyen szemét a pasim, hogy nem ment el a randijukra!


Eszem megáll! Úgy dobtam a pasit mint a huzat!

2011. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!