Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány most szakított másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány most szakított másfél éves kapcsolata volt, engem nagyon kedvel hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés
nemtudom hogyan közeledjek felé, hiszen másfél év nem pár hét... de én nagyon szeretnék vele kapcsolatot, és tudom hogy kedvel, de nem tudom hogyan közelítsek, gyorsan, lassan, meg ilyenek
2011. nov. 22. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
várj még 2 hónapot
2011. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak félek hogy addigra lesz valakije :\ na mindegy, türelem rózsát terem
2011. nov. 22. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát mindenképp a farkaddal.
2011. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sehogy! ha most szakított akkor szinte biztosan elhajt! és valószínű 2 hónap múlva is elfog! kivéve ha valami iszonyatosan jó pali vagy, nagyon-nagyon vonzó belső értékekkel. szakítás után biztosan jól esik, ha kedves leszel vele, de amint úgy közeledsz elhajt! ilyenkor lelkileg kihasználnak bárkit csak hogy kicsit jobban érezzék magukat! gátlástalanul!

tudom, mert tapasztaltam... szintén 1,5 éves kapcsolata volt...

én a helyedben kerülném mint a pestisest!

2011. nov. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!