Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok, de a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de a pasim egy igazi bunkó! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Amikor még csak randizgattunk egész normálisan viselkedett, de mióta együtt vagyunk kezd kibontakozni. Néha vicces, néha pedig ciki és idegesítő. Néha sírva röhögött rajta, néha meg sírni tudnék, hogy miket művel.


Fingik! De nagyon büdöseket. Múltkor a kocsiban befingot és nem engedte lehúzni az ablakokat. Aztán valamelyik este befingot és benyomta a fejemet a paplan alá. Befingot egy plázában a liftbe és ráfogta egy másik csávóra.


Büfög! De olyanokat, hogy beleremeg szinte a pohár az asztalon. Képes akár egy étteremben is elbüfögni magát, ha mondjuk a cola "megbüfizteti".


Köpköd! Megyünk az utcán és egyszercsak elköpi magát. Reggel mikor felkell köhög a sok cigi miatt és akkor fél óráig csak turhát köpköd. De azt is olyan ordenálé stílusban csinálja, hogy az valami hihetetlen.


Vagy csak simán bunkó! Múltkor buliba voltunk és nálunk aludtunk utána (én még a szüleimmel élek). Be volt rúgva. Behányt az előszoba közepére aztán megitta a savanyú káposzta levét majd visszatette a hűtőbe aztán lefeküdt aludni mint aki jól végezte a dolgát. De nem ám mellém, hanem az ágyam mellé a földre. a kedvenc macimat meg párnának használta és reggelre ráfolyt a nyála.


És még számtalan ilyen van. Az utcán beszólogat embereknek. Múltkor egy duci lány light colát ivott az utcán. Ez a hülye meg oda szólt neki, hogy "rajtad már a light cola sem segít". Meg ilyenek.


Én szeretem őt, hogy miért azt nem tudom:) de mit kezdjek az ilyen dolgaival?


17/L


2011. nov. 22. 22:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
mekkora forma :DDDDD
2011. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
megszoksz vagy megszöksz
2011. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Az elmondásaid egy igazi tróger. Nem veszítesz semmit vele ha elhajtod, főleg ha egy rendes, kedves lány vagy, akkor mondd meg neki, hogy vagy moderálja magát, vagy hess. Bár hidd el, nem változik..
2011. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
bocsi de szakadok :'DDD bírom az ilyen trógereket mit haverok :D de kapcsolatban vagy elviseled így ahogy van, vagy sehogy.
2011. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De amúgy meg nem tróger. Igényesen, jól öltözik, igényes magára (már amikor nincs berúgva). Csak a viselkedése...
2011. nov. 22. 22:51
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Eeeeh... értem én, hogy szerelem meg minden, de azért ez már sok. Oké, cukkoljon, szóljon be, vagy valami, de ilyen echte paraszt húzásokért én orrba gyűrném. Ha meg nem hagyja abba úgyis kiábrándulnék belőle és bybye baby...

20L

2011. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
hatalmas arc:D:D:D:D
2011. nov. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 life is beautiful ***** válasza:
100%

húúhúúúha.. én ilyeneket még a baráti körömbe sem csinálok, de ha neki ez jópofa akk had csinálja, és milenne ha tennél vmit, mondjuk szóvá tennéd neki ezt az egészet?


ez így baromi kiábrándító sztem, ha nekem ezt egy csajt csinálná

18f

2011. nov. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán az aztaku-rva kategória:D


Velem is fordult már elö, hogy véletlen oda hánytam ahová nem kellett volna, de legalább megbánást tanusítottam és négykézláb mostam a padlót fertötlenítös vízzel:D

2011. nov. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"mondjuk szóvá tennéd neki ezt az egészet?"


Természetesen már mondtam neki. Azt mondta, hogy ő nem szorítja magát korlátok közé. A fingásról meg a böfögésről az a véleménye, hogy ami kiakar jönni azt ő kiengedi. Meg azt is szokta mondani, hogy "amúgy csak, hogy tudd te sem epret sz.rsz". Az, hogy részegen meg néha miket művel arra azt mondja "olyankor nem felelek magamért"

2011. nov. 22. 23:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!