Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 és fél éve jártunk a kedvese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 és fél éve jártunk a kedvesemmel, amikor legnagyobb döbbenetemre közölte velem, hogy nem tudja mit érez irántam és hogy adjak neki időt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor elmondta én bepánikoltam és elküldtem. Négy nap után újra találkoztunk, hogy beszéljünk. Nekem az a pár nap egyébként maga volt a pokol, nagyon hiányzott és teljesen kiborultam. Ő azt mondta, hogy éjjel nappal rám gondolt, hogy hiányoztam neki és hogy ő érzi hogy velem kell lennie. De nem tudta mondani, hogy szeret. Azt sem mondta hogy nem. Azt kérte ne hagyjam el, legyünk együtt, mert ő hiszi, hogy csak össze van zavarodva. összevesztünk párszor mostanában vagyis inkább csak én vele, apróságokon. Ő mindig rám hagyta, besokallt vagy mi lehet? Nem tudom mit tegyek. Volt valakinek hasonló?
2011. nov. 23. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Besokallt valószínűleg.Előjött belőle az a pár negatív élménye veled kapcsolatban,és betelt a pohár.


Szerintem próbáld visszahódítani...Igazi randevúk kellenek,minőségi együttlétek,közös programok.

2011. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így nem sokat tudunk meg a kapcsolatotokról.

Nyugodj meg először is..és adj neki időt. Mást nem tudsz csinálni,ne pánikolj.Eskü,néha kell egy kis lazítás..

Lehet,hülyeségnek hangzik,de szerintem meditálj vagy jógázz..kikapcsolja az agyad,HA rákoncentrálsz.Jó lesz:)

Van,amikor az ember teljesen összezavarodik valami miatt.

2011. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3%
Meg is érdemled. Mi a francnak kell összeveszni vele? Nem a kutyád.
2011. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerős. Velünk is ez van, pedig nem is járunk, csak beszélgetünk, esetleg találkozunk, de semmi több. Sajnos én vagyok kettőnk közül a hisztis pics@, nekem régebbi rossz élményem van, és szó szerint rettegek a pasiktól. Van aki megérti, és van, aki nem...
2011. nov. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk ez 1.5 év után következett be. Rám kellett hagyni a dilimet és megoldódott. Nem éreztem már ugyanazt a szikrát, de amikor nem volt velem, nagyon hiányzott. Nem az, hogy legyen valakim, sose szerettem igazából párkapcsolatban élni, hanem ő maga. Egy ideig szexuálisan ne közeledj hozzá szerintem.
2011. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 problem?:D ***** válasza:

Hát ez már sajnos azt jelenti hogy nem szeret már annyira,és az már nemjó egy kapcsolatban.

Szerintem szakithatnátok,biztos lenne egy olyasvalaki aki jobban megbecsülne,annyi idő után is

2011. nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!