Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar, ha családi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha családi társaságban testvéred párja is ott van, és ők néha szájon csókolják egymást, illetve átölelik, megsimogatják egymás arcát, egymásra mosolyognak, megpuszilják egy homlokát, stb?

Figyelt kérdés

Bátyám az utóbbi időben nem tud leállni a témáról, hogy szerinte iszonyatosan zavaró, amikor én, és a barátom család előtt, ebéd közben, családi tévézéskor, stb ölelgetjük, puszilgatjuk egymást. Megkérdeztem erről szókimondó anyukámat, aki azt mondta, valahol igaza van a bátyámnak, de őt személy szeirnt nem különösebben zavarja az egész.

Titeket zavar(na) ez a jelenség? Vagy pl baráti társaságra is lehet gondolni.

18/L


2011. nov. 23. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, neki nincs barátnője...
2011. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy nagyon zavaró... de nem illik ilyet csinálni.
2011. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

k*rvára nem zavar, ez tök természetes

21/F

2011. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dehogy zavarna, bátyám nagy nőcsábász, mindig más lánnyal jön! És ugyan úgy, csókolóznak, ölelkeznek meg minden.

A bátyád nagyon éretlen, nyugodtan mond meg neki!

2011. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pff, engem meg zavarna, mi sosem hozunk kellemetlen helyzetbe senkit ilyesmivel. Csókolózni meg ölelkezni kettesben is lehet, ez nem tartozik másra szerintem...
2011. nov. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

25 éves, és van gy fél éves kapcsolata. ők család előtt soha egyetlen egyszer sem csókolták még meg egymást.

viszont nekem természetes, hogy kimutatom, hogy szeretem a barátomat. amikor megemlítettem a barátomnak (a bátyám kedvéért), hogy talán nem kéne, vagy minimum 1-2x, teljesen kiakadt, hogy miért szégyenlem őt, nem is szeretem már vagy mivan.

2011. nov. 23. 17:36
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Gáz. Azért ne ebéd közben dugjatok már.
2011. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Tök természetes,hogy kimutatjátok az ilyen dolgokat. Én csinálnám.Addig amíg nincs mások terhére.
2011. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kieez:DD még ilyet ír: ne ebéd közbe dugajtok:DDDDDDDDDDDD uriteeeen ennyi forever alone-t egy helyen
2012. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!