Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsátanátok-e ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok-e ha a párotok mással csókolozott, de nagyon megbánta?

Figyelt kérdés

Pontosabban a szituáció az volt,hogy elutaztam és volt egy buli amire nem tudtam emiatt elmenni. A párom viszont elment.

Mikor hazajöttem és találkoztunk olyan furcsa érzésem volt vele kapcsolatban, furán viselkedett. Majd a héten egész végig azt hallgattam,hogy mit csinált egy csajjal a buliban. Megkérdeztem tőle, ő viszont mondta,hogy semmi nem volt.

Alapjában véve ekkor még nem volt probléma.Ezzel nem kellett volna foglalkoznom. de annyira felgyülemlett bennem a feszültség,hogy azzal gondoltam kiadni magamból ha jól kirúgok a hámból. Ez sikerült is viszont nem sült el túl jól,mert egy másik emberrel csókoloztam.

Mindneképp elmondom neki,mert sajnos sokan tudják a környezetemben és bármikor megtudhatja így jobb ha tőlem tudja meg. Szerintetek mennyi az esélye,hogy megbocsát?

nagyon bánom mait tettem, és nagyon szeretm őt!


2011. nov. 23. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
40, hogy gigszer lesz.... 60 hogy megbocsájt, abban az esetben, ha megbocsájtasz neki...
2011. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
abban az esetben, ha te mondod el neki *** : ne haragudj, elírtam.
2011. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ha megcsaltad, akkor nem szereted őt... eleve nem állsz bosszút rajta. és ha azért akarod elmondani, hogy nehogy mástól tudja meg, az gáz. ez gáz.

Én tuti nem bocsátanék még.

2011. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
En biztos nem bocsajtanek meg neked.szoktak mondani hogy aki meg teszi egyszer az többször is.lehet fajna a dolog de kibirnam.inkabb mint hogy hosszabb ideig szenvedjek valaki miatt aki nem tudja feken tartani magat!
2011. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Mivel pasi létemre tartom valamire a csókot és nem smárolok le mindenkit, aki az utamba kerül, én nem nyelném le. Az a legkevesebb, hogy megbánta. Aztán majd jön az, hogy leszopott egy idegent, de nagyon megbánta, majd a dugott egy idegennel, de nagyon megbánta lemez.
2011. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lifeishard ***** válasza:
Ha meg is bocsát (amire azért van reális esély), nem biztos, hogy bízni is fog Benned ezek után. Én legalábbis nem tenném. Gondolj bele: ha legközelebb is feszültség lesz köztetek, joggal gondolhatja, hogy újra megteszed majd... Szóval legyél vele őszinte, és ne azért akard elmondani, hogy másoktól tudja meg, vagy hogy neked könnyebb legyen. Cserébe kérd Te is az őszinteséget, ha tényleg félreérthető módon viselkedett, de nehogy előhozd, hogy "Azért tettem, mert Te...", mert azzal pont azt bizonyítanád neki, amit nem szeretnél. Remélem, minden rendben lesz.
2011. nov. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!