Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit vesztek mikulás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit vesztek mikulásra és Karácsonyra a barátotoknak?

Figyelt kérdés
A baratommal 1 eve vagyunk egyutt, es nemtudom, hogy mitvehetnek neki. Mar vettem egy parfumot(Karacsonyra), ami tudom, hogy tetszik neki, de meg kene melle valami. Nemtudnatok adni tippeket?(karórán és karkoton kivul).
2011. nov. 24. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:

én vettem neki vagyis megamnak egy piros-fekete kombinét :D szerintem be jön majd neki ha meglepem :P

de szerintem a csoki jó ötlet, minden fiú szereti

aranyos plüss maci

vagy esetleg valami humoros dolog. :D

remélem segítettem :D

2011. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát mikulásra szerintem egy kiló mandarint. Vagy ha elég nagy a csizmája akár egy plazma tévét is bele rakhatsz :P


Karácsonyra szerintem valami személyeset. Nem tudom mennyire vagytok oda az ilyenekért, de egy jóféle képkeretbe valami szép közös fotót... Esetleg valami szebb lapos üveget ha nem veti meg a párod az alkoholt, vagy valami jóféle dohányterméket, ha dohányzik. Esetleg a kedvenc együttesének egyik albumát, persze eredetiben.


21F

2011. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszike a valaszt! azert johetnek meg
2011. nov. 24. 14:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mikulásra virgácsot és jól megbüntetem vele !
2011. nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vegyél egy masnit kösd a nyakdba, de más ne vegyél:P

Biztos tetszeni fog neki meg neked is...

2011. nov. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a masni jó ötlet lehet hogy bejátszom :D
2011. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóval nálatok a dugás csak ünnepnapokon jár?
2011. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hath nemtudom a masnis dolgot, bizti emlekezetes lenne, de nemakarom, hogy a szex legyen a kozeppont, foleg nem azt h azthigyje h azert lenne mert unnep van:D Az maskor is jar neki nemcsak unnepnapokon!
2011. nov. 24. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!