Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örülnöm kéne, amiért a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnöm kéne, amiért a barátom tapasztaltabb vagy nem?

Figyelt kérdés

3 hete vagyunk együtt,de már 12 éve jóban vagyunk és mielőtt összejöttünk,a legjobb barátok lettünk.

Tudtam róla,hogy már volt néhány barátnője,de 2 napja a legjobb barátnőmmel összeszámoltuk,hogy hány barátnője volt már...

Elég nagy lett az a szám,amit kaptunk és egy picit kiborultam.

A barátnőm elmesélte,hogy köztudott,hogy a srácnak nem voltak valami tartós kapcsolatai eddig,de azért jó,hogy sok barátnője volt már,mert tapasztalt.

Engem viszont zavar,hogy nekem Ő az első barátom,neki pedig én már a sokadik barátnője vagyok :S


Szerintetek előny vagy hátrány,hogy több barátnője volt?

Elmondjam neki,hogy egy picit zavar a múltja?



14L (Ő 15 éves)


2011. nov. 24. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a barátom az első barátom, neki is nagyon sok barátnője volt előttem, és szexpartnere is. Eleinte engem is zavart egy picit, de rájöttem, hogy hülyeség. Szerintem ne izélj ezen. Felesleges. Csak tönkretenné a kapcsolatotokat.
2011. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
:O :O ! es hany baratnöje volt 15 evesen?
2011. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek Veled!

Egy 15 éves fiúnak abszolult nem lehet nagy tapasztalata,hiszen ő még a kisfiú kategóriában van.Nem véletlenül volt annyi "barátnője" és nem véletlenül nem voltak tartós kapcsolatai sem.Az ilyen korú srácoknak nem kell még a lány.Ők amilyen hamar szerelmesednek,olyan hamar ábrándulnak is, és keresnek maguknak egyik napról a másikra vki mást.Én azt mondom neked,hogy várj még a párkapcsolatokkal...Sok mindennel fogsz még találkozni az életben.De ha tetszik a srác, és érzel iránta vmit,és ő is hajlik a dologra akkor járjatok,csak attól akarlak megvédeni,hogy csalódj egy kisfiúban.

Sok Sikert!

2011. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
b*szki amíg a végére nem értem azt hittem kb 30 éves vagy...
2011. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

15 évesen nem tapasztalt hidd el.

Pár hetek-hónapok alatt nem lehet tapasztalatot szerezni, főleg nem lényegi dolgokban.

2011. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a 12 év ;) sokat fog számítani!! Főleg az első fele az a 6 év 8 éves korodig. :)
2011. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet egy 15 éves fiúnak túl nagy tapasztalata..És hogy hány lánynak fogta meg életében a kezét, az még nem jelenti, hogy barátnője is annyi volt. 14 évesen, szerintem, ha ennyire szeretnél fiús témákat boncolgatni, nem itt kéne, hanem édesanyáddal megbeszélni. Egy anya rendkívül jó tanácsokkal szolgálhat.
2011. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!