Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy barátom 20 éves én 17...

Van egy barátom 20 éves én 17 és én még szüz vagyok de ő már tapasztaltabb leakarok vele feküdni de nem tom mit hogyan tegyek meg még egy kicsit félek is mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 08:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bízd magad rá, majd ő fogja a kezed és vezet. :) Csak engedd el magad.
2011. aug. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
tegyél pontot az i-re!
2011. aug. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

köszii!:) Valami jó tipp hogy mit hogyan milyen pozba legelöször vagy valami hogy jahm

Elöre is köszii

2011. aug. 3. 09:01
 4/15 Ibasz18 válasza:
Ha ő tapasztaltabb akkor bízd magad rá. Majd ő megmutatja hogyk ell ezt. Am kezdőknek a misszionárius jó meghit egymás szemébe nézhettek stb. Sok siekrt hozzá :)
2011. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

köszii,Csak mert Vasárnap jön haza a családjával siófokról és nagyon hiányzik és kivánom és jah készen álok a dologra csak fogalmam sincs hogy tegyek dolgokat hogy nekii is jó legyen :/ ebbe tudnátok segiteni?

elöre is köszii :)

2011. aug. 3. 10:24
 6/15 anonim ***** válasza:

Oh, hát kerülj hozzá egészen közel pl egy romantikus film nézése közben. Simogasd a tenyerét, a combját, majd egyre feljebb haladva a férfiasságát is kezdd cirógatni nacin keresztül. Csókolhatod közben a nyakát is, azt sok pasi szereti. Szerintem innen már tudni fogja mit kell tennie. :)

Az se baj szerintem, ha kerek perec kijelented neki, h le akarsz vele feküdni, mert kívánod, meg minden. Mi férfiak szeretjük az egyenes beszédet. :)


29/F

2011. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

hehe köcce :)

Am szerintem bisztos tudni fogja,am nem ilyen romantikus tipus de nagyn szex éhes szoval szerintem jó dolgom lesz meg megis bizok benne szoval szerintem megmondom nekii vagy csak éreztetem vele a dolgot éés hagyom hogy ő vezessen! :) köszii a válaszokat még jöhetnek! :P

2011. aug. 3. 11:05
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor ne akciófilmet nézzetek, hanem vígjátékot, vagy thrillert...bár ez utóbbin nehezebb lesz hozzá simulni, ha csak rá nem ugrasz a félelemtől. :) Ne vessz el a részletekben, légy konkrét és mondd neki mit szeretnél, biztos nem fog visszautasítani.

Vagy amikor találkoztok, zárd magatokra az ajtót és kezdj el incselkedni vele, finoman szabadulj meg a ruháidtól, majd add át magad neki!

2011. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi:)Még valami mindig mondja nekem a pasim hogy ilyen téren kérhetek tőle bármit.Én mindig mondtam nekii hogy ha egyszer arra kerül a sor, én csak aszt akarom hogy jólegyen..De ő erre mindig aszt feleli hogy kiváncsi arra hogy én mit akarok hogy nekem is jó legyen ne csak nekii de nem tok konkrét dolgokat felelni neki mert hogyis mondjam nem tom megfogalmazni hogy mit akarok de ti most sokat segitettetek! köszike,jah és ha erről van valami véleményetek nyugodtan irjátok le érdekel!
2011. aug. 3. 15:48
 10/15 anonim válasza:
majd mesélj, hogy mi volt.... :) legyetek ügyesek, élvezzétek egymást...
2011. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!