Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek milyen érzelmek jelei?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek milyen érzelmek jelei? Most akkor mi van? Please help me! Én ezt már nagyon nem értem!

Figyelt kérdés

- sokszor bámul rám, de mikor én is ránézek, elkapja a tekintetét

- ha a közelében vagyok frusztrálttá válik

- mikor a haverjaival van, rám sem akar nézni

- múltkor, mikor meccse volt, még a szeme sarkából is engem figyelt játék közben, és be kell vallanom, aznap nem játszott túl jól

- néha, mikor meglát egy pillanatra felvonja a szemöldökét

- mikor ott vagyok a közelben, köhint egyet, majd kihúzza magát, és méltóságteljesen végigvonul

- sokszor, mikor meglát, az orra és a szája közötti bőrterületet kezdi el dörzsölgetni

- az egyik ismerőse rákérdezett arra, tetszem-e neki, de azt mondta nem...viszont, ha ez nem így van, akkor miért néz engem folyamatosan???

-a haverja akárhányszor meglát, elkezd vigyorogni rám, holott nem is ismer, csak látásból

- múltkor, mikor megállt mellettem a srác, a haverja közte és köztem forgatta a fejét állandó jelleggel


2011. nov. 24. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen oda van érted a fiú, csak szimplán fél, mert azt gondolja semmi esélye nálad.
2011. nov. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hupsssz! válasza:
Pontosan elsőnél a pont, ha be jön neked a srác szerintem nyugodtan menj oda hozzá.
2011. nov. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
konkrétan odavagyok érte:$ csak mivel az önbizalmam nem túl nagy, ezért nem mertem elhinni, hogy bejövök neki..meg a barátnőim mindig azzal oltogatnak, ha tetszenék neki, akkor már lépett volna..de szerintem szimplán csak félénk..
2011. nov. 24. 23:43
 4/7 Hupsssz! válasza:
Akkor menj oda hozzá sürgősen nem lesz semmi baj :D Sok sikert mert bejösz neki!!!!!!
2011. nov. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már sokat agyaltam azon, hogyan ismerhetném meg őt személyesen... múltkor, amit írtam is, hogy mentem a meccsére, akkor az unokatesóm hívott meg, mert neki csapattársa a srác, és be akart neki mutatni..minden jól is alakult, a csávóka oda is akart jönni hozzám és unokatesómhoz, csak a bibi az, hogy ekkor érkezett meg az uncsim csaja, aki lesmárolta, erre az én kiszemeltem megtorpant, és elment..:S esetleg tudnál segíteni abban, mit is tegyek?:)
2011. nov. 24. 23:58
 6/7 asdface ***** válasza:
Sokszor egy férfi sokkal hamarabb szerelmes,mint azt bárkinek bevallaná. Önmagát is beleértve.
2011. dec. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)) és ebben az esetben is erről van szó szerinted, vagy ezt csak általánosságban értetted?
2011. dec. 2. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!