Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, (itt a legapróbb részletekre is gondolok), hogy egy párkapcsolat még menthető? És annak, hogy még vannak érzelmek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
mondjuk az h mindeketten kepesek vagytok azt mondani h ma nem csinalunk semit leulunk s beszegetunk arrol h kinek mi a rossz, s mire mi a megodas h elkeruljuk a jovobe, ha tenleg kepesek vagytok beszegeteni a problemakrol szemrehanyas nelkul akkor meg mentheto. de kemeny elhatarozas kell szulessen, s nem csak ugy atfutunka dolgokon s majd lesz vlhogy
2011. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de én olyan jelekre értettem,hogy érintések,stb...
2011. márc. 24. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
A testi vonzalom az nagyon sokat számít, ha a másikat megérinted, nem húzódik el tőled, ha megcsókolnád viszonozza, stb...
2011. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az érzelmek azért érzelmek, mert te érzed. Nekem pl. ha a barátnőm megcsókolja a nyakam, azt nagyon szeretem, de lehet, hogy te azt mondod, hogy olyan nyálas dolog ez, s neked nem tetszik. Ez még nem jelenti azt, hogy nem szereted őt vagy fordítva. Szóval ezeket te érzed, lényeg, hogy ne rázzon ki a hideg ha simogat,s ne érezd azt, hogy undorító, ahogy ölel vagy csókol.
2011. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én még imádom a párom,de sajnos most hatalmas mélyponton van a kapcsolatunk,és úgy érzem,ez a vonzalom sajnos egyoldalú:(
2011. márc. 25. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!