Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az értelmes, kedves, hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az értelmes, kedves, hűséges lányok közt miért nincsnek szépek is egyben? MInden szép, bombatestű nő egy rib@nc?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 00:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
igen, mert megteheti.... viszont szerintem egy nem bombatestű nő is lehet szép
2011. nov. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek, csak ritka mint a fehérholló
2011. nov. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

szeritem is lehet szép, aki nem bombatestű, csak érzékeltetn akartam a célcsoportot, akikre a kérdés irányul


de nyugodtan ide lehet vennei a szép arcú lányokat is

2011. nov. 25. 00:43
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

Mert neked kell megtalálni bennük a szépet. A ribancoknak csak annyi jutott ami látszik kívülről. Tudod mint a rohadt alma példája. Kévül ragyog, belül poshadt.

A természet ad is és el is vesz.


Persze az is benne van a pakliban, hogy te pont a ribancokat találod szépnek. A kirívóságukat, a kurvulásukat, mert valljuk be, elég szexin tudnak kinézni. De többre nem nagyon valók.


Amúgy pedig amit te keresel, az már közelít a tökéletes nőhöz. Azt pedig te, sajnos soha nem fogod elérni. Persze én sem... Nem kötözködésből mondtam.


Egy tökéletes testű nő nagyon sokat ad magára. Rendszeresen edz, étrendet követ, a közmetikázásról meg miegymásról ne is beszéljünk. Magasan tartja az igényességét, de el is várja a társától is.


Ők számomra olyanok mint a kirakat. Szép-szép, megnézem, de nem kéne, mert megkeserítené az életem. Mivel más a mentalitás.


Olyan partnerre vágyj, aki veled egy szinten van. Ez elég mocskosul hangzik, de igaz. A szintkülönbség szétkúrja a kapcsolatot. Lenézi egyik a másikát, alattabb lévőnek véli stb. Lehet, hogy nem az elején, mert a szerelem elvakít, de ha felszáll a rózsaszín köd, megkérdezi magától a csaj: én igényes vagyok. adok magamra. miért fekszik mellettem itt ez az ember, aki ezt nem követi? többet érdemlek.

És pont. Ott a vége a kapcsolatnak.


Ha te egy tökéletes pasi vagy, kívül is meg belül is, na akkor majd startolhatsz az említett egyedekre. De erre születni kell...


Meg különben is... Érezz már egy kis empátiát... Elképzelni sem nagyon tudod hányan vannak rosszabb helyzetben mint te, én meg sokan mások... Ők akkor öljék meg magukat?...



21F

2011. nov. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A szépek gyerekkoruktól kezdve kiemelt figyelemben részesülnek és szinte automatikusan sodródnak bele a felszínes életbe, mert fiatalon el sem gondolkoznak ezeken (ahogy mások sem), de mivel nekik ott a lehetőség, hagyják hogy csak úgy megtörténjen velük. Van kivétel persze, de én ezt megértem valahol, nem tudom elképzelni egy átlag 14 éves lányról, hogy legyen annyi belátása, hogy ellenálljon.
2011. nov. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
semmi gond van megoldás, a prostik!
2011. nov. 25. 01:12
 7/17 anonim ***** válasza:
átlagos lány nem jó?
2011. nov. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ma 01:13


de


mondtam, hogy nem a bombatest a lényeg, ha arcra, kisugárzásra megfog, akkor tudnám szeretni a lányt


nekem annyi amit tudok magamról biztosra, hogy a vékony, nem túlsúlyso lányok jönnek be

2011. nov. 25. 01:17
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

Ribancozást hagyjátokmár.Élvezi az életet igen,de ez miér lenne baj,ezzel nem okoz fájdalmat,nem bűnöz,nem öl.


Kérdező ilyen csaj kell.

-Eddzél

-Kaja terv megfelelő étrend

-jó minőségű ruhák

-Kezdj el pénzt keresni

-Kiválóan nyalj puncit,de úgyhogy visítson,hogy spriccoljon a puncija.

-Jól dugjál,bírd sokáig,többször élveztesd el a csajt

-Legyen egzisztenciád vagy legalábbis kezd el kiépíteni

-Legyenek céljaid

-Ápold magad nagyon még jobban


Igen ezek kellenek,valamit valamiért.

Az ilyen fullos NŐkhöz meg kell felelni,ha persze igazi NŐt akarsz,akkor tegyél érte.Mert különben be kell érned kevesebbel.


24F

2011. nov. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

ma 01:34


Rajta vagyok az ügyön!

2011. nov. 25. 01:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!