Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon szereti a fekete szint, és egy ajándékboltban egy olyan éjjeli lámpát ajánlottak, amelyen 2 fekete hattyú van és fehér gömb az égője, nagyon szép. Szerintetek ez szép ajándék lenne születésnapjára (20 éves)?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy egy hattyús lámpára vágyna...esetleg hattyúk nélkül. :-)
2011. nov. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és ha a hattyú helyett elefánt van??
2011. nov. 9. 23:28
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
a mai buzernyák gyerekeknek pont ez a hattyús bu.ziság jön be.
2011. nov. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az már 1fokkal jobb, de mondom a mai partibu.zernyákoknak madaras bejövős.
2011. nov. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
esetleg tudtok ajánlani valami ajándékot?
2011. nov. 9. 23:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok ugyan annyi éves és nagyon örülnék a hattyús lámpának :)
2011. nov. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Mert ez így nagyon nem ötletes, olyan, mint mikor vásárolsz valakinek, fogalmad sincs minek örülne, nem ismered, bemész egy ajándékboltba és megveszel valamit, ami szép, de értelme nincsen.


Ez egy kollégáddal még működhet is, de azért a párod ajándékába fektethetnél több energiát is.

2011. nov. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7hónapja, és tudom h szükség van egy lámpára a szobájában.

És tudom h a fekete az ideális szin számára, viszont a hattyút kicsit lányosnak tartom.

2011. nov. 9. 23:47
 9/12 anonim ***** válasza:
a hattyú tényleg lányos... inkább legyen 1 sima fekete... sokkal férfiasabb mint valami hattyús b*ziság
2011. nov. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
sima fekete? semmi kiegészitő?(elefánt, meg stb)
2011. nov. 10. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!