Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam a srác tudtára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a srác tudtára, hogy tetszik nekem? Egyébként nem ismerjük egymást, csak látásból.

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nagyon tetszik, és elvileg én is neki, csak mégsem történik semmi..://
2011. nov. 25. 00:49
 1/10 anonim ***** válasza:
jó kérdés, ha beszéltetek már akkor célozgathatsz rá, ha nem akkor kerüljetek beszélő viszonyba, első lépés, köszönj neki, utána visszaköszön, aztánel lehet indítani egy beszélgetést bármiről, szépen lassan megy, ha visszakérdez ő is érdeklődik akkor jól haladsz.Nem nehéz ez, kialakul, csak türelem kell hozzá.
2011. nov. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
lehet, hogy most nagyon lenézel, de én még ráköszönni se nagyon merek..://
2011. nov. 25. 00:59
 3/10 anonim ***** válasza:
gondolom magas, vékony srácról van szó, eltaláltam?
2011. nov. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem..alacsonyabb, de nagyon izmos, kockás has..kék szemek, és helyes arc:$
2011. nov. 25. 01:22
 5/10 anonim ***** válasza:

hát igen,e z lett volna a másik tippem :D


nekem csak szép szemeim vannak, de örülnék, ha végre egy lány odajönne hozzám beszélgetni is akár, abban semmi rossz niincs, én szeretem az ismerkedésre nyitott kedves lányokat


kár, hogy egyre kevesebb van belőlük vagy olyan félénkek lehet, mint te

2011. nov. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
elismerem, hogy a lányok félénkek, de azért a legtöbb srác is az..bár azt a nézetet vallom, inkább legyen félénk, mert az olyan aranyos, minthogy egoista bunkó legyen, aki csak átgázol a lányok lelkén..:S
2011. nov. 25. 01:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha tényleg akarod a dolgot, vegyél erőt magadon... nincs más út.
2011. nov. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 01:27


sajnos azt tapasztaltam, hogy amit te leírsz annak épp az ellenkezője igaz


ti lányo a bunkó, átgázolós fiúkba szerettek bele...


mi érzelemes, kedves, valóban szeretnitudó hűséges fiúk itt vagyunk egyedül

2011. nov. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem minden egoista bunkó gázol át a lányok lelkén. Én vagyok az élő példa.

23F

2011. nov. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én sohasem voltam oda az egoistákért, ettől függetlenül sikerült beleszeretni egy-kettőbe... oké, akkor nem minden egoista gázol át mások lelkén...vagyis akkor ezek szerint létezik egy ;) xD
2011. nov. 25. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!