Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha személyesen még nem mutatko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha személyesen még nem mutatkoztunk be egymásnak, de egyébként netről ismerjük egymást, akkor ha találkozunk be kellene mutatkozni, és mégis hogyan köszönés meg kézfogás/puszi/ölelés?

Figyelt kérdés

A lényeg az lenne,hogy van egy lány aki nagyon megtetszett, csak nem mertem megszólítani, ezért elkezdtem neki szerelmes verseket(vallomásokat) írogatni emailen persze úgy, hogy ne tudja még hogy kivagyok.Amíg ismeretlen ként írogattam mindig válaszolt is valamit(pl megköszönte,meg ilyesmi),de később azt kérte, hogy árulja el ki vagyok és utána is írtam neki 1-2 verset de semmi válasz nem jött, viszont amikor találkozunk(látjuk egymást) mindig köszön és mosolyog.De mertem oda lépni hozzá, mert mindig leblokkolok(elkezd gyorsabbanverni a szívem, teljesen elsápadok, meg remegni kezd a kezem) nem bírok megszólalni ha meglátom. Most az újéveben még nem láttam, de írtam neki üzeneteket(2-3at) ezekre sem válaszolt. De megfogadtam hogy bármi lesz is meg teszem az első lépést felé. Csak nem tudom hogy ilyenkor mit csináljak?!

Végülis ismerjük egymást de még személyesen nem mutatkoztunk be egymásnak, szóval ha odalépnék hozzá mutatkozzak be vagy ez végül is nem fontos?


2010. jan. 8. 23:00
 1/7 A kérdező kommentje:

Hát ez kicsit hosszú lett! :)

Fontos lenne! Léci segítsetek!

2010. jan. 8. 23:04
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak menj oda bátran,köszönj,mutatkozz be,persze amikor egyedül van,Cseveréssz el vele valami tök átlagról,vagy kérdezd meg hogy tetszett-e amiket írtál..
2010. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem árt a bemutatkozás :)

Főleg, ha nick névvel ismeritek egymást :) Egy kicsit érdekes lenne, ha úgy jönne oda hozzád, hogy hello DzsoniMájsz165 :) Vagy fordítva.

2010. jan. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj oda kérdezd meg hogy van vagy tegyél egy megjegyzést a közlekedésre ha kedvesen válaszol akkor mutatkozz be addig felesleges.
2010. jan. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az én legnagyobb problémám, hogy sosincs egyedül, mindig van valaki(ismerőse) vele. Az meg kezd kellemetlen lenni hogy csak írogatok neki, de ha látom nem szólok hozzá(a köszönésen kívül).
2010. jan. 9. 17:19
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyébként tudja az igazi nevem.

Csak nem tudom mi legyen, bekéne-e mutatkozni ilyenkor vagy nem?

2010. jan. 9. 17:28
 7/7 A kérdező kommentje:
egyébként kössz a válaszokat
2010. jan. 9. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!