Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magas, átlagtól talán csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, átlagtól talán csak egy kicsit jobb fiúknak is lehet esélye a tényleg nagyon szép lányoknál?

Figyelt kérdés
Régebben modellkedtem, de nem tartom magam túl jó pasinak, elég vékony vagyok, ellenben magas, és az orrom is nagynak találom, viszont van egy olyan sanszom hogy bejövök egy igazi bombázónak...
2011. nov. 25. 14:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy drágán veszed. Egy armani öltöny 200-300 rongy is meglehet ha nem több, szval ha ettől drágábban veszel akkor lesz annyi csajod, hogy le sem tudod vakarni őket. Azt a hülyeséget meg hagyd, hogy beégsz ha visszautasít. Hány és hány pasit utasítanak el nap mint nap a lányok. Ettől nem leszel kevesebb. Engem 18 lány utasított el(számoltam), pedig piszokul jól nézek ki a lányok szerint, mert nem voltam nagy dumás és égtem a szövegem miatt előttük. De a 19. csak összejött és lett egy 2,5 éves kapcsoaltom. sajnos mára már vége. Próbálkozni kell, mert akkor nem lesz siker. Egy lány nem fog csak úgy az öledbe ugrani, hogy tegyél magadévá, max ha egy ribi a csaj.
2011. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen az igaz, hogy híres és gazdag, de eléggé jóképű is mellé. Mondjuk pl gondoljatok csak Jack Nicholsonra aki elég csúnya pasas volt, mégis 2000 nőt fektetett meg. Igen mert híres és gazdag az igaz, meg valószínűleg olyan dumája is volt, hogy bepisiltek a nők a viccein.
2011. dec. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az hogy van-e esélyed, az nem a szépségétől függ,hacsak nem egy táblázattal veszi szemügyre a hozzá közeledőket, és ha sok az x kinézetre, akkor azt mondja viszlát.

De ha megismerésre pontoz, akkor a kinézeted legfeljebb javíthat ronthat a meglévő esélyeden, de nem kap főhangsúlyt.

Szerintem amíg itt próbálod találgatni, mit szeret, mit nem, hogy reagálna...minél tovább halogatod, annál nagyobb mumussá válik....tessék szépen odamenni! :)

2011. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azért az Armani öltöny az luxus, arra nekem nincsen lóvém, de nem ázsiás cuccokba járok. Általában Levi's farmer, vagy Mustang, Tom Tailkor ingek, bőr cipők, ha sport cipő akkor is egy hófehér adidas. Értem én, hogy duma meg minden, de azért ki is kell valahogy nézni. Kitömve nem vagyok, de minden megvan ami kell.
2011. dec. 15. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!