Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt, bár csak csók. Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, bár csak csók. Meg lehet bocsátani?

Figyelt kérdés
Megcsalt a párom egy fesztiválon,csak csók, de az nem egyszer, hanem elvoltak ugy egész este. Én éppen külföldön voltam, két hétig, bár előtte is rosszban voltunk, illetve pont előtte haragudtam is rá, és azért mentem ki, hogy lenyugodjak. Abban igaza van, hogy olyan is kint volt, akinek valaha tetszettem, meg egy fiúval voltam egy szobában, de nem történt semmi, bár sajnos mindig féltékeny volt a párom, tulajdonképpen ő azért volt haragos rám. Sokszor írt mailt, amiben leírta h mit érez, meg h ki szeretne békülni, de én nem írtam ilyesmit vissza, az elején nem is tudtam mit akarok. Aztán egyik nap felhívott h legyen vége, de akkor még nem mondta meg h megcsalt, csak mikor hazajöttem. Én is hibás vagyok, hogy ide jutottunk, de én képtelen lettem volna valaha is megcsalni, ő meg arra hivatkozik, h szeretetre vágyott amit én nem adtam meg neki, meg besokallt, hogy egyszer sem írtam le, h hiányolom vagy vmi. 3 éves kapcsolatról van szó.Két napja tudok a megcsalásról, de őrlődöm és nem tudom mit tegyek, pedig szeretem nagyon. Mit lehet tenni ilyen helyzetben?
2009. máj. 12. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem bocsánaték meg a barátomnak még ennyit sem!!! A csók olyan intim dolog! Nekem is régóta van kapcsolatom már, és imádom még mindig, belhalnék ha ő nem lenne, de ha egyszer is megcsalna, legyen szó akár egy csókról is, repülne. Nem tudnék már benne megbízni többé, folyton követném minden mozdulatát, és ellenőrizném. És nem is hinnék neki. Ezért inkább összetört szívvel próbálnám elfelejteni.
2009. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom.. én 2,5 éve vagyok kapcsolatban... és az elején tisztáztuk, ha bármelyikünk megcsalja a másikat.. (legyn az akár egy csók) szakítunk. én nagyon szeretem a párom de ha én csalnám meg.. elmondanám neki és ott hagynám, nem tudnék úgy élni vele, hogy megcsaltam...

L/17

2009. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szituáció világos. Ő is haragudott rád, te is haragudtál rá, mindketten próbáltátok a húrt a megengedett határig feszíteni, és az nála szakadt el hamarabban. Mondjuk egy 3 éves kapcsolatban nem lenne szabad az ilyennek eddig fajulnia. De ha mégis megtörtént, akkor - egy határozott és meggyőző bocsánatkérést követően - meg lehet, természetesen érzékeltetve, hogy ezzel még nincs elintézve.


A baj inkább szerintem az lehet, hogy a problémák, vágyak, kívánságok nem lettek kibeszélve, a szőnyeg meg most púposodott fel annyira, hogy bukás lett a vége. Vagy miért nem mondta el ő, hogy tőled több szeretetre vágyik?


Nem tudom, milyen bensőséges a kapcsolat köztetek. Mindenesetre minél jobban eltávolodtok egymástól, annál nehezebb visszacsinálni. Ha pedig ő már olyan messze, van, hogy megcsalt, és ezután nem az az első gondolata, hogy "mekkora hülye voltam", és hogy mindent rendbe akar veled hozni, hanem az, hogy szakítani akar, akkor már közel reménytelen. De te látod közelről a szitut, és te ismered őt annyira, hogy erre csak te tudj releváns választ adni.

2009. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én soha nem bocsátanám meg neki.Nem tudnék vele tovább élni,és egyfolytában az lenne bennem hogy most éppen kivel mit csinál.
2009. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 csók, ha nincs benne érzelem kevésbé megcsalás, mint egy érzelmektől túlfűtött ölelés, sztem.
2009. máj. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én párom kétszer csalt meg, ugy hogy lefeküdt a hátam mögött egy hülye p..csával. Persze szakítottam vele, de aztán hiába minden csak őt szeretem. Most együtt lakunk. De bizalom az nemnagyon van részemről. Már semmi sem olyan, mint rég, 3 éve szeretem. Ha lenne erőm elmennék... Neked is ezt javaslom. Bár a csók nem annyira erős mint a sex. Ebben neked kell döntened!
2009. máj. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!