Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csók már megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csók már megcsalásnak számít? (bűntudat)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátomat. Már másfél éve együtt vagyunk és igazából ő az első kapcsolatom. De valamiért... egyszerűen a kíváncsiság miatt valahogy tudni szerettem volna hogy milyen mással csókolózni:( és csak egy csók volt egy másik fiúval...de szörnyű bűntudatom van...egy hete történt... elmondjam a barátomnak?
2011. nov. 6. 19:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen annak.. hát az őszinteség fontos, én elmondanám, jobb ha tőled tudja meg :/
2011. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
te ringyó!
2011. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%
szerintem ne mondd el. és ha tényleg csak kiváncsi voltál az sztem még nem gáz. az a baj ha már vonzodsz a másikhoz. de ha nagyon emészteni fogod magad azzal tönkremegy az ideged akkor viszont kénytelen leszel kipakolni... de ne várj vigyort érte...
2011. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megcsalás. És ha a kíváncsiságod legyőzi a hűséget, akkor hagyhatjátok is a francba az egészet a barátoddal, mert nem ér semmit. Később majd mással fekszel e, mert ki akarod próbálni.
2011. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is annak számít. Nem csókolózik mindenkivel az ember, csak aki iránt érez valamit. Ha kapcsolatban vagy valakivel és mást csókolgatsz, akkor megcsalod.
2011. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Ucsiha Madara ***** válasza:
100%
Ha nem mondod el neki, azzal nem őt fogod becsapni, hanem saját magadat.
2011. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen ez megcsalás. Hogy elmond ezt neki, az kérdéses amikor jó napja van aránylag mondd el neki őszintén hogy ezt miért tetted, szerintem meg fogja érteni, és jobb ha tőled tudja meg mint később mástól.
2011. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
igen annak számít. :) utálom az ilyen csajokat. minek neked barát ha mással akarsz kevergetni? lehetnél simán lotyó is :)
2011. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ha ez lotyósság akkor a szex mi? igen rohadt nagy bűntudatom van és akkor jönnek ezek a lotyós válaszok. Inkább ostorozz mással köszi.
2011. nov. 6. 19:35
 10/18 anonim ***** válasza:

Te kérdezted a véleményünket, úgyhogy most ne sírjál! Igen annak számít és egy hatalmas ribanc vagy, akárhogy is szépíted. Az a minimum, hogy bűntudatod van. Közhely, de fordított esetben mit éreznél.

Az ilyen repedt sarkúak teszik fel majd azt a kérdést, hogy ez az első kapcsolatom, de kíváncsi voltam, hogy milyen más(okk)al dugni, de csak egy dugás volt és szörnyű bűntudatom van.

2011. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!