Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem az 55 éves szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az 55 éves szomszédasszonnyal 22 évesen ez normális?

Figyelt kérdés
55 éves a szomszédasszonyunk, és már egy ideje ápolgatom.Pár éve kezdődött, nyáron megkért h segítsek már neki vmit a lakásban arrébb rakni, otthonka volt rajta és utána vmit direkt felvett úgy a földről h merev lábbal előre hajolt, a nagy segge szinte teljesen kilátszódott az otthonka alól, tudtam h oda kel mennem és alányúltam, mondta h húzzam le a bugyiját, majd egy hatalmasat keféltünk.Érdemes ezt folytatni, 22 évesen tovább????
2011. nov. 25. 16:05
1 2 3
 1/21 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
18%
Jéééézus... Te nekrofil vagy! Ezt büntetik ám :)
2011. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
9%
fúj b*zdmeg, neked aztán van ízlésed. grat.
2011. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF! MILF!
2011. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha már unod a birkát az ólban, már ez is hatalmas előrelépés...
2011. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Olyan szőrös volt neki h a bugyi alól is kilógott még soha nem láttam ilyet azt mondta h a fiatal tyúkoknak biztos nem ilyen mi???

nekem nagyon bejött, hát szétszedtem az öregasszonyt, mert másnap is hívott h lenne pakolni való nála és mentem is segíteni neki!!

2011. nov. 25. 16:14
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
o.O o.O te jo eg!!ha neked bejön folytasd!es erzel is valamit iranta?
2011. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ez szerintem egy rossz vicc!
2011. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

én a 86 éves szomszédbácsit du.gtam meg


én nyertem.

2011. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én dettó ugyanígy vagyok, csak nem mertem elmondani, mert azt hittem hülyének tartanak! Pedig normál testalkatu és tényleg meglehet kívánni egy ilyen nőt! Miért ne lehetne, még csak középkorú és bazi nagy mellei vannak! Nem csak a borotvált punci kívánatos! Nincs rizikó, nem kell gyerektartást fizetni és mehet minden bele, ami csak belefér!
2011. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

jó kamugyáros vagy hallod..:Pén ismerek 70 évest is nem érdekel??:)

:)):)

2011. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!