Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha a barátommal lassan 2 hete vagyunk együtt, és még nem vagyok szerelmes? :/

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 10:10
1 2
 1/13 Walk With Me ***** válasza:
100%
Számomra a szerelem megelőzi az "együtt levést", jelentsen az járást, vagy szeretkezést.
2011. nov. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

2 teljes hete már?:)


ráérsz még egyrészt meg lehet nem is ő lesz akibe szerelmes leszel..:)

2011. nov. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Normális. Szeretni csak azt lehet, akit alaposan ismersz. Hiszen ha nem tudod milyen, akkor mit szeretsz benne, azt, amit beleképzeltél?

Az együtt járáshoz szimpátia és vonzalom kell. Ha ezeket érzed, akkor nincs gond, ismerkedésre bőven van idő.

2 hét alatt nem kell eldöntened, hogy ő-e az igazi, csak annyit, hogy akarsz-e még vele találkozni, akarod-e jobban megismerni. Ameddig igen, addig tedd ezt, mert addig fejlődik a kapcsolat. Ha nem vagy rá kíváncsi, akkor tisztességesebb abbahagyni a próbálkozást.

Ha eltelik még 2-3-4 hónap, és még mindig nem érzel semmit, akkor vess véget a kapcsolatnak.


(Aki szerint a szerelem megelőzi a járást, az még az álmodozó királylány-korszakát éli.)

2011. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nem normális, én mielőtt járok egy lánnyal mindig szerelmes kell, hogy legyek belé előtte valahogy... ha ez nem sikerül akkor nem lesz semmi... a jelenlegi párommal 1,5 éve együtt vagyok, és előtte 2 hónapig szerelmes voltam már belé mielőtt hivatalosan járni kezdtünk.


23/F

2011. nov. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, nem sokára 2 hete járunk, vagyis vagyunk kapcsolatban:) Komolyabb kapcsolatot szeretne, és én sem szeretném, ha átejtenének. Viszont, én még nem érzem, hogy szerelmes lennék, és fontos is nekem, de nem kötődök még hozzá annyira:)
2011. nov. 25. 10:24
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kell még egyből szerelmesnek lenni, még ki kell, hogy alakuljon..
2011. nov. 25. 10:25
 7/13 anonim ***** válasza:
nem félted más lányoktól?
2011. nov. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Féltékeny vagyok-e? Igen, persze, mivel ők is csak lányok:) A vonzalom meg is van, viszont úgy érzem, hogy ő jobban oda van értem, mint kéne, vagy csak én vagyok túl rideg:/ Ő is nagyon féltékeny, túlzásba is viszi:/
2011. nov. 25. 10:29
 9/13 Walk With Me ***** válasza:
83%

Nem vagyok álmodozó királylány, de nem kell járni azért valakivel, hogy megismerd. Arra valók a randik, talik, vagy egyszerűen a beszélgetések. Valóban csak akkor tud kialakulni a szerelem, ha ismerjük a másikat, de ehhez miért kéne járni? Annyi ember lehet szimpatikus meg vonzó, szerintem ennyitől még nem kéne kapcsolatba bonyolódni valakivel, mert egyáltalán nem biztos, hogy olyan jó/rendes/stb amilyennek eleinte látjuk. Amíg meg nem ismerjük igazán, addig miért kéne járni vele? Egy ilyen személyt mégis mi különböztet meg a többi szimpatikus és nekünk tetsző személytől?


20/F

2011. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Ez borzasztó.
2011. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!