Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nős férfi elhagyja értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nős férfi elhagyja értem a családját, de nekem ő nem kell! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdem az elejéről.. Megismerkedtem Lacival egy közös barátunknál tartott kerti partin, ott még csak beszélgettünk, de érződött a szikra. Ezután jópár hónapig nem hallottunk egymásról, aztán viszont ő megkeresett, elmentünk kávézni. Pár találkozó után tudtam meg, hogy van felesége és egy közös kisfiuk. Mondtam viszlát, de azt mondta, nincs otthon szex, de szereti még a feleségét - én nagyon tetszem neki, szívesen alakítana ki velem egy kölcsönös szeretői viszonyt. Azt mondta, a feleségével már beszélgettek arról, hogy a férj rendszeresít magának egy barátnőt (a feleség sajnos minden libidóját elvesztette a szüléssel, ennek már 4 éve), de nagyon szeretik egymást, együtt akarnak maradni, de nem akarja kínozni a férjét. Még párszor találkoztunk (eddig még nem volt szex), mikor egyszer csak bocsánatot kért, tárcsázott, majd a fülemhez nyomta a kagylót: a felesége volt, aki azt mondta, ő áldását adja arra, hogy én a férje testi vágyainak kielégüléséhez hozzásegítsem (magyarán nincs ellenére, hogy én leszek a g*ciputtony). Így hát belementem a kapcsolatba, nekem sem volt akkor párom, s ez működött is körülbelül fél évig. Még a nejével is találkoztam, aki szinte megköszönte, hogy "levettem a terhet a válláról". Így nem is lett volna semmi baj, amíg a férfi hirtelen közölte, hogy beadja a válási papírokat, mert belémszeretett, s tudja, hogy velem tökéletes lenne minden. De én nem vagyok belé szerelmes, én nem akarom őt sem mint embert és párt, de ha akarnám se szakítanám el a családjától. Mondtam neki, hogy ez így nem működik, én nem akarok kapcsolatot, de azt hiszi, hogy csak azért mondom, mert bűntudatot érzek a család feltúrása miatt, de ha elválik, akkor minden jó lesz. Szóval a szép szóból nem ért.. Mit tehetnék?
2011. nov. 25. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Találd ki, hogy másba vagy szerelmes egy ideje és most komolyabbra fordultak a dolgok.
2011. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatot megszakítasz vele, miután egy utolsó üzenetben közlöd hogy VÉGE: Nem magyarázkodsz, nem csinálsz segget a szádból, hanem közlöd, hogy ennyi volt és mindenhonnan letiltod a neten, és telefonszámot cserélsz.

Ha zaklatni kezd akkor meg irány a bíróság és távoltartási végzést kérsz. Ennyi.


Máskor ilyenbe ne menj bele.

2011. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp szakíts vele!Ha komolyan otthagyná a családját akkor szerintem veled se lenne sokáig tartó kapcsolata...Monnd meg neki kereken,hogy nem szereted,és nem akarsz semmit tőle!
2011. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Fú az egész sztori abnormális.Én ép ésszel nem tudom felfogni!
2011. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ha vagy neki, ha nem, előbb-utóbb úgyis váltak volna. ezen ne emészd magad. biztos van olyan felnőtt ember, hogy ép, normális döntést hozzon saját magától (a Laci).
2011. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha válni akar, hadd váljon.
2011. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
de hogy a f@szba tudtál belemenni egy ilyen kapcsolatba. ezek szerint te sem bántad, hogy "g*ciputtony" lehettél...
2011. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ez aztán a sztori! az egészben az a legjobb, hogy az első pár sor után pont egy kifejezés jutott az eszembe: ge*ciputtyon!

ne ítélj, hogy ne ítéltess! ennek ellenére szerintem egy igazi "úrinő" vagy...

jobb esetben x év múlva lesz egy családod és egy kisfiad. és a férjed egy nálad szebb-fiatalabb nővel fog ba*szni!

szegénykém bűntudatod van...

2011. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Miért mentem bele?

Miért NE mentem volna bele? A szex jó volt, az ő kapcsolatuk pedig (tényleg eléggé meglepő módon) csak jobb lett azáltal, hogy Laci nem volt frusztrált amiatt, hogy nincs szex. Miért elítélendő, ha két felnőtt közös megegyezés alapján szexkapcsolatot tart fent? Itt tényleg ennyire prűdek az emberek, hogy azt hiszik, a szex rossz, gonosz, mocskos, kizárólag házasság után, sötétben, misszionárius pózban? Ne már..


Mivel a férfiak szeretik az ilyen kapcsolatba belemenő nőket ledegradálni, ezért nem zavar, hogy "ge*iputtony" voltam, mert lássuk be, ő pedig kolbász volt csak a húspiacon az én szemszögemből. Ez a szexkapcsolat semmivel sem különb a többinél azért, mert nős volt az illető, ha nem szeretett volna belém, akkor akár szingli is lehetett volna.


Nem akarom bíróságra citálni (végzés), s ennyi közös baráttal pedig nagyon nehéz lenne őt kerülni. Persze megmondtam neki, hogy vége részemről, ne keressen.. A mobilszolgáltatónál le is tiltattam a számát, így már nem ér el. De az attól még ott van, hogy tudja hol lakom/dolgozom/hol élnek a szüleim (velem egy városban, gyakran vitt el hozzájuk egy-egy találka után).. Szóval nem tudom a teljes baráti körömet és rokonságomat lecserélni.

De a legnagyobb problémám nem az, hogy akkor nekem min kell keresztülmennem, mert az a mellékes. Hogyan tudnám őt ráébreszteni arra, hogy ez csak egy fellángolás irántam? Mert annyira el volt hanyagolva, hogy az a testi törődés, amit tőlem kapott, többet jelentett neki, mint az egészséges lett volna. De biztos vagyok benne, ha most elválna, hónapokon belül rájönne, hogy ő valójában a valóban kedves és szerethető nejét szereti, s együtt akarja felnevelni a kisfiukat.


Szóval a lényeg az lenne, hogy valahogy vissza kéne terelnem a családjához, még ha most kicsit meg is bolondult.

2011. nov. 25. 18:37
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem muszáj önmagától megmentened. Egyszer figyelmeztetted, nem hallgatott rád, innentől az ő dolga.
2011. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!