Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy az érzései...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy az érzései meg erősödjenek felém? Van itt olyan férfi/nő aki együtt volt a párjával de kiszeretett belőle aztán mégis bele szeretett?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt a barátommal, sok vita volt köztünk, és a legutóbbinál mondta, hogy szeret de meg változtak az érzései, vagy nem tudja mit akar. Ennek 6 napja, együtt vagyunk még. Megpróbáljuk mégegyszer, hátha minden rendbe jön. És mondta hogy köszöni, hogy ki tartok mellette stb. És tegnap szóba jött a szex is, hogy a vágy.. de nem akar kihasználni, mert ugye nem biztos az érzéseiben. Mondtam neki hogy talán benne lennék.. hátha. De nem tudom, szerintetek mit tehetnék, hogy az érzelmei meg erősödjenek felém? 18 évesek vagyunk.
2011. nov. 25. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem ezt kár eröltetni,ha kihül a káposzta, nem ugyanolyan, ha ujramelegíted.ráadásul 2 hónap alatt kiszeretni valakiből?akkor lehet hogy nem is szeretett igazán.
2011. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!