Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 év szenvedés után újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év szenvedés után újra szeretek! 3 hete van 1 barátom és érzem, hogy kezdem szeretni! Én nagyon boldog vagyok és nem szeretem így még senkit szerintem! Ez baj hogy 3 hét után már érzek valamit? De olyan figyelmes és szeretni való és még stb

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
dehogy baj. szerencsés vagy. élvezz ki minden pillanatot.:) amugy meg első pillanatban is szerelmes lehetvalaki, nem még 3hét. ez természetes.:)
2009. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ez a kezdeti rózsaszín köd. Amíg tart, élvezd, de - bocs, ha illúzióromboló leszek - ez a hangulat nem tart örökké. Majd idővel a kapcsolat hőfoka kicsit lejjebbszáll, az élet pedig megy tovább, ahogy eddig. Arra vigyázz, hogy ha majd ezt érzed, akkor ne dobj oda mindent csalódva, hogy "kezdetben pedig minden olyan szép volt", hanem örülj továbbra is annak, hogy ő melletted van, és éljétek együtt tovább az életet.
2009. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Tart még a szerelem?
2009. aug. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia tart bizony egyre jobban!Minden oks nagyon jól meg vagyunk!
2009. aug. 12. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!