Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi, aki össze akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi, aki össze akar jönni veletek kedves, figyelmes, meglep dolgokkal (virág, vers, egyébb) akkor azt berakjátok a barátzónába?

Figyelt kérdés

Ha pedig ilyen "macsó", hogy: "Nah cica már az enyém vagy" akkor az oké?

Persze az előzőhöz sem egy tutyimutyi személyiséget kell párositani, férfias, kemény, csak törődő és figyelmes. De attól már esélye sincs?


2011. jún. 11. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyénenként változik szerintem a lányoknál, érettség és vonzalom kérdése is. Én nagyon megjártam pár sráccal, akik bár nem voltak vadmacsók, de így utólag látom, nagyon nem gondolták komolyan.

Mostani párom egy angyal, virágot kapok tőle, gyengéd, figyelmes velem, gyügyögünk egymásnak, amit azelőtt sosem tudtam volna elképzelni, de Vele minden olyan csodás. :)


Meg kell találni a jó párt, és az elején még csak nagyon óvatosan tapogatózni szerintem, nem egyből rázúdítani az összes szeretetet (az mondjuk nehéz :)), de utána annál nagyobb lesz a meglepetés, hogy hú, micsoda fiút fogtam ki! :) (Tapasztalat...)

2011. jún. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában igen. Utálom az olyan kapcsolatokat ami unalmas mert nincs benne semmi kihívás,izgalom.
2011. jún. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem versnek, virágnak, bókoknak minden lány örül, ha nem is mutatja ki. Csak nem szabad túlzásba vinni, mert az meg fordítva sülhet el. A túl macsós viselkedés meg lehet hogy valakinek megnyerő, de ha nem az a személyiséged akkor erőltetett lesz, az nem is te vagy. Ha magadat adod, az a legjobb. Tudni fogja az illető, hogy kivel van dolga, és neked sem kell megjátszani magad. :)
2011. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a macsó stílus pont nem jön be, a virág és a vers pedig édi, akitől ilyet kapok, azt biztos nem tenném be a barátzónába!

15/l

2011. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, mit csinál, ha az első pár találkozás után megfogott valami benne, vonzónak éreztem, jól éreztem magam vele, jól esett hozzá érni, akkor volt esélye. Aki irányában rövid időn belül nem alakultak ki bennem ezek az érzések, hiába volt romantikus, vagy hiába macsóskodott, nem volt esélye.
2011. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!