Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves lányból házisárkány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányból házisárkány? Veletek volt már hasonló? (beszélgetős téma)

Figyelt kérdés

25/L vagyok, és úgy érzem muszáj kiírnom magamból a gondolataimat. Talán néhány férfi számára tanulságos lesz, és talán megértik, hogy hogy NE csináljanak egy nőből házisárkányt.

Soha nem voltam az a házsártos, hisztérikus házisárkány. Soha nem voltam az a féltékeny típus, persze egy egészséges kis mértékű féltékenység volt bennem, de sosem mutattam ki, hanem inkább arra használtam fel, hogy még jobban magamba bolondítsam a páromat. A viselkedésemmel nem volt gond, legalább is eddig senki nem panaszkodott rám. Egészen mostanáig. Magam is érzem, hogy megváltoztam, és rá kellett jönnöm, hogy hogyan is lesz a kedves, aranyos, sexys nőkből házisárkány. Jómagam is az lettem, aminek az oka igen egyszerű. Ha egy nő nem kap elég törődést és figyelmet, akkor valahogy csak fel kell hívnia magára párja figyelmét. Ha már a meglepetések, a figyelmesség, új fehérneműk, változatosság nem segít, akkor jönnek a durvább dolgok. Ezek pedig a zsörtölődés, a veszekedés, hirtelen haragra gerjedés, beszólások, a harag, a kritizálás és a többi. Ha pedig a szexben utasít vissza egy férfi, akkor az már elég egyértelmű jel a nőnek arra, hogy a férfi már nem kívánja, ergo nem is szereti, nem tart vonzó nőnek, de még nőnek sem. Először jön egy olyan érzés, hogy nőként csődöt mondtam, aztán pedig a miértek keresése. A nő sem hülye, nagyon is jól látja, ha a férje egy másik nővel sokkal jobban érzi magát, még ha az csak egy barátja is. Ha pedig már azt veszem észre, hogy mindenki mással jobban érzi magát, akkor az elég csak szokatlan érzéseket tud kiváltani. Olyanokat, amilyeneket előtte soha: féltékenység, utálat, harag, na meg persze a komplexusok. Nem könnyű azt feldolgozni, hogy nem is olyan rég még férfiak versenyeztek a kegyeimért, és én mégis egy olyan mellett kötöttem ki, aki semmire sem becsül. Hiszen jó nő voltam, a férfiak igencsak szemrevalónak tartottak. Megvolt a magam stílusa: szexys, mégsem közönséges, művelt, kifinomult, kedves. Nem szép dolog önmagamat dicsérni, de voltam én kedves is. Ehelyett most mi vagyok: folyton a hibákat keresem, elégedetlen vagyok az életemmel, a FÉRJEMMEL, a világgal. Ameddig éreztem a megbecsülését, addig nem voltam ilyen. Aztán, ahogy kezdte velem éreztetni, hogy számára nem jelentek semmit, nem szeret, és nőként sem tart vonzónak, azzal együtt változtam én is. Már nincs meg az életemben az a kiegyensúlyozottság, mint előtte. Férjnél vagyok, és hiába vagyok mások számára egy szimpatikus, vonzó, fiatal, csinos nő, az ő szemében nem vagyok az. Sajnos arra is rá kellett jönnöm, hogy nekem is bántanom kell őt, mert különben csak az van, hogy én sírok és tűrök, miközben ő csak kritizál, a hibákat keresi bennem, irigy rám, és bánt, bánt, bánt. Elég nyomoronc dolog az, hogy veszekednem kell vele, és megvédeni magam tőle, pont attól, aki a házastársam, a szerelmem (most már csak volt). Olyan típus vagyok/voltam, aki a párja mellett kitart jóban rosszban, aki képes az áldozatokra azért, akit szeret. Magyarán egy balek vagyok. Elég fura számomra, hogy valaki nem ismeri a köszönöm szót. Ha megdicsérem, ha adok neki valamit, ha akármi, sosem köszöni meg. Helyette van az "aha", "tudom", jah" szavak. Hát kedves férfiak, ilyen sokat jelent egy nőnek a köszönöm.

Hát igen, így kell házisárkányt képezni egy nőből. A receptje: ne figyelj rá, éreztesd vele, hogy számodra nem jelent semmit, légy mindenkivel rendes, humoros, csak a feleségeddel/barátnőddel ne, és soha de soha ne köszönd meg neki, ha a kedvedben jár!


2011. nov. 26. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kimeredtek a szemeim. Basszus még a feléig sem értem...
2011. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem házasodtál te egy kicsit korán?
2011. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ezt már neki is elmondtad? mert ha nem, itt az ideje beszélni vele
2011. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Basszus, mi ugyanabban a cipőben járunk, szerintem még a lábméretünk is egyforma!:D

Annyi a különbség, hogy mi 7 évet tudunk magunk mögött, nincs szex újabban és nálunk ha nincs szex akkor kapcsolat se nagyon.Ja és tervezem, hogy elhagyom, vagy legalábbis lelépek egy időre, hogy elgondolkodhasson a dolgain.

Amúgy ez elég nehéz, mert a szüleim 300 km-re élnek így oda nem mehetek, mert akkor megszakad mindenféle kommunikáció és van egy 11 hónapos lányunk is akit nem szakíthatok el az apjától.

Barátnőm a párjával hamarosan költözik egy családi házba és felajánlotta a segítségét, amit lehet, hogy igénybe is veszek!

A megoldást sajnos nem tudom, mi még csak nem is veszekszünk, inkább nem beszélünk egymással.

2011. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 problem?:D ***** válasza:
Valaki foglalja össze
2011. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Úgy kell neked, ha mégis vele maradsz.
2011. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

adok egy tippet:

szombat délután van, amikor lefekszik az ágyotokra, kis idő múlva a legeslegszekszisebb fehérnemüdben (rá meg valami lenge ruci) feküdj melléje. úgy hejkeződj el, hogy az eggyik kezeddel a nyakát,arcát,fejét simogasd,a másikkal öleld át a hasát. adj nagyon enyhe de szenvedéjes csókokat az arcára.sóhajtozz sexisen, vagyis kilégzéskor adj ki mmmmm hangot. ha még mindig semmi (bár kétlem) akkor tegyed a hüjét és kezdj bele, hogy jaj édesem milyen fáradt vagy (stb.) mond neki jókislány hangon, hogy gyere pihenny itt mellettem(vedd rá, hogy a melleidnél legyen a feje.továbbra is simizd meg csókold. a lábadat ragd át az öven és próbálj elélvezés hangot szimulálni, csak finoman.szerintem beindul, a többi már a te kezedben van. elégitsd ki.

nyugi a férfiak tök kiszámithatóak, csak mi akarjuk őket bonyolultan kezelni...

hajrá cicám, és nincs olyan, hogy szégyellem megtenni!!!

2011. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a gond hogy hamar összeházasodtatok!
2011. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jó ötletnek tűnt a házasság ilyen fiatalon? Úgy írsz mintha 40éves lennél. Hagyd ott e,ez csak rosszabb lesz. Vagy tarts szeretőt.Ja,és váljatok el , még nem késő.
2011. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A házasság nem olyan dolog, amiből olyan könnyen le lehetne lépni.


Nem házasodtam túl korán. :)

2011. nov. 26. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!