Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szórakozóhelyen hogy illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen hogy illik megszólítani egy lányt? Milyen témákat szabad felhozni egy első beszélgetésben?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 01:20
 1/7 anonim ***** válasza:

akkor lepesrol lepesre:

köszönsz neki: Szia!

Semmit nem csinálsz, hanem mosolyogsz rá pimaszul, megfogod a kezét és ha viszonozza a táncot, már félig-meddig nyert ugyed van :)

ezutan a szokasos: szorakozohelyek, mirol mit gondol, melyiket ismeri, kikkel jar milyen gyakran, te is kozbe szolhatsz. aztan kor/nev/sulik, hobbi, szenvedely, munkahely, sportol-e.


nekem 5ora hossza keves volt egy lannyal szorakozohelyen. bementem 10kor, meglattuk egymast, forrt a levego, odamentem tancoltunk es hajnal 3ig, beszelgettunk, smarolgattunk meg ilyenek. De vegul nem lett belole semmi komoly, azt mondta hogy jol akarta magat erezni :))

2011. nov. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, csak az számít, h külsőre tetszel-e neki.
2011. nov. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"hogy ILLIK megszólítani egy lányt": az illemszabályok rég nem mérvadók.


"Milyen témákat SZABAD felhozni egy első beszélgetésben?" - szabad? Erre meg nem is volt szabály, hagyni kell, hogy arra haladjon, amerre kell neki...

2011. nov. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy dolgot ne felejts el: megkérdezni a nevét :D velem előfordult egyszer, hogy odajött egy srác, megkérdezte leülhet-e, hova járok suliba, mit szoktam csinálni stb.. csak azt valahogy elfelejtette megkérdezni, hogy hívnak :D már komolyan vártam mikor jut eszébe:)) csak aztán nekem kellett szólni érte :D
2011. nov. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg az a problémám, hogy abszolút nem tudok táncolni.
2013. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leitatod majd megkérdezed: Dugunk? 1000000% hogy egyből kirángat a szórakozó helyről és az első sikátoban vetkőzni fog Neked..
2013. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki,akkor teljesen mindegy,hogy hogy szólítod meg, az se baj,ha valami bunkó szöveggel indítasz, nedvesedni fognak a csajok. Ha ronda vagy, akkor lehetsz akármilyen udvarias,kedves, vagy rámenős, mondhatsz akármit, úgyis lekoptatnak. Ez ilyen egyszerű, bárcsak az 5-ös lottót nyerném meg ilyen egyszerűen.
2013. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!