Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes idézet?

Figyelt kérdés
A barátnőmet meglepem egy csokor virággal és szeretnék mellé hagyni egy kis levélkét egy szerelmes idézettel de nem igazán találok semmi jót. Tudna valaki segíteni? Ha lehet ne legyen túl hosszú, és ne nagyon nyálas... :)
2011. nov. 26. 17:00
 1/6 Vicuska87 ***** válasza:
netorian, ott sok szép idézet van
2011. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A "hol voltál" több, mint egy egyszerű kérdés. Aki ezt kérdezi, egyben azt is mondja: "hiányoztál", "veled szerettem volna lenni".


Mindegy, mi áll előttünk. Működni fog. Mert túlságosan szeretlek ahhoz, hogy valaha is elengedjelek.


Tudod, hogy én mit akarok? Hogy csak egyszer elég legyek neked. Csak... egyetlen egyszer!

2011. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Olyasvalakit akarok, aki bízik bennem, és feltétel nélkül elfogad. Aki mindennel együtt szeret, beleértve a sötét és önző oldalamat is.


Az ember akkor fogja fel igazán, hogy mit akar leginkább, amikor azt már elveszítette. Akkor érzi legerősebben valaminek a hiányát, ha az már nem lehet az övé.

2011. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A szerelem örök, az örökkévalóság része. Ha felnősz, és megismered a szerelmi élet művészetét, elfogadod a valóságát, napról napra növekszik benned. A házasság óriási lehetőség, hogy belenőj a szerelembe.


Ez képtelenség! Szerelem első látásra - ilyen nem létezik. A szerelem akkor jön el, ha az ember alaposan megismerte a másikat.

2011. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Higgy mindent,csak azt ne,hogy feledlek.

Feledj mindent,csak azt ne,hogy szeretlek."


"Megpróbáltalak levegőnek nézni,de rájöttem,levegő nélkül nem tudok élni."


"Kopog az eső az ablakon,Bár lenne minden cseppje csókod az ajkamon.Dörög,villámlik,háborog az ég.Nem tudom meddig bírom nélküled még!"

2011. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A szív (...) minden dobbanásával éltet. Élteti a testet. De a szív a lelket is élteti. (...) Minden dobbanása egy-egy betű. Az első dobbanás egy "s" betű, majd egy "z" következik. Aztán jön az "e", az "r", megint egy "e", aztán egy "t", amit egy "l" követ, ezután ismét egy "e"-t üt, végül következik egy "k". És utána minden kezdődik elölről. Igen, van, amikor így dobog a szív. A szerető szív...



Szeretem mikor hozzád bújhatok,

Szeretem mikor ajkadra csókot adhatok,

Szeretem ha melletted fekhetek,

Szeretem ha kezemet kezedbe tehetem,

Szeretem mikor édesen nézel rám,

Szeretem mikor azt mondod: "Szeretlek cicám!"

Szeretem minden egyes porcikád,

Szeretem, hogy szerethetlek csak Téged és senki mást!

2011. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!