Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz lehet, hogy a két nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iuventus ventus kérdése:

Igaz lehet, hogy a két nem közti barátság alapja a biológia?

Figyelt kérdés

Vagyis, hogy vonzódnak egymáshoz, legalábbis minimum egyoldalúan, általában csak tudat alatt, de ez néha felszínre tőr és ilyenkor jön az, hogy "beleszerettem a legjobb másik nemű barátomba".



Ez igaz lehet?


2011. nov. 26. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Nézd nekem van kb 4 csajhaverom. Van 1 akit nagyon de nagyon halálra kefélnek de semmi többet nem érzek iránta barátságon kívül, a többi három iránt pedig szintén csak barátságot érzek, de szexuális vonzódást nem. Jah és tudtommal ők sem éreznek irántam semmi ilyet. Kb 5-6 éves barátságok, és mindegyiküknek több éves párkapcsolata van. Persze ehhez kell egy bizonyos szintű emberi fejlettség is, mert vannak olyan primitív emberek, akik nem tudnak úgy gondolnia másik nemre, mint potenciális barát, csak úgy mint lyuk amit be kell tömni. Ők azok akik azt hangoztatják hogy nem létezik fiú-lány barátság és hogy a másik mindig többet akar.
2011. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"általában csak tudat alatt"



Nekem is vannak lánybarátaim, ezért gondolkodtam el rajta, mert nem éreztem én sem ilyet egyik iránt sem.

2011. nov. 26. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Az összes legjobb barátom fiú, de egyikkel sem tudnám elképzelni, hogy összejöjjünk. Sőt, soha ilyen meg sem fordult a fejemben, pedig 10-15 éves barátságokról van szó.


23L

2011. nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Simán!

De csak a fiú-lány barátság létezik.Férfi és nő között ilyen nincs! :)

2011. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen de ott már dugovics titusz van, ugyebár a kiéhezett hanyagolt asszony, amikor alkalmi szeretőt keres.
2011. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az életed alapja is biológia.és tényleg nincs őszinte barátság ellenkező nemű emberek közt
2011. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!